بیاتومگ – شبکه Disney XD ویدیویی از صحنه های آغازین سریال Big Hero 6 (شش قهرمان بزرگ)، سریالی انیمیشنی و مارولی منتشر کرده است که در پاییز امسال پخش می شود. در زیر می توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال شش قهرمان بزرگ بلافاصله دنباله اتفاقات انیمیشن استودیو والت دیزنی به همین نام که برنده جایزه اسکار نیز شده است را پی می گیرد و ماجراجویی و دوستی بین هیرو، یک فرد چهارده ساله نابغه تکنولوژی یتیم شده و بایمکس، همراه بسیار خاص و سایز بزرگش را ادامه می دهد. به عنوان بچه تازه وارد در موسسه فناوری سان فرانسیسکو، هیرو به عنوان همه فن حریف مدرسه با چالش های آکادمیک و سخت و همچنین رنج های ناشی از یک مرد کوچک بودن در یک محیط دانشگاهی رو به رو می شود. خوشبختانه هیرو برای پیدا کردن راهش، هوش، نبوغ و بهترین دوست رباتی اش را دارد تا به او کمک کنند. اما این بیرون دانشگاه است که همه چیز خطرناک می شوند. علاوه بر بایمکس، او دیگر دوستانی از یک تیم ابر قهرمانی بسیار عالی ولی غیر منتظره شامل واسابی شسته رفته و دمدمی مزاج، دانشمند دیوانه هانی لیمون، فِرد و گوگو را در کنار خود دارد. همانطور که دنباله ای از شروران با علم بالا، شهر سان فرانسیسکو را تهدید می کنند، این شش قهرمان با جنون و خشونت رو به رو می شوند.

این فیلم و سریال در اصل از کتاب کمیکی به همین نام از کمپانی مارول الهام گرفته شده است. صداپیشگانی که علاوه بر فیلم در سریال نیز حضور دارند شامل مایا رودولف، جیمی چانگ، اسکات ادسیت، آلن تودیک، رایان پاتر، جنسیس رودریگز، دیوید شونسی و استن لی می باشد. دیگر بازیگرانی که برای صداپیشگی به سریال پیوسته اند، خاری پایتون و بروکس ویلین می باشند.

کلیپ دقایق ابتدایی سریال Big Hero 6 (شش قهرمان بزرگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *