بیاتومگ – تولید فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) همچنان ادامه دارد و بازیگر نقش اصلی فیلم یعنی رایان رینولدز در صفحه اجتماعی اش تصویری تازه ای از پشت صحنه این فیلم منتشر کرده است که خبر از بازگشت لزلی اوگیمز در نقش بلایند اَل می دهد. هنوز مشخص نیست که او در فیلم دوم ددپول چه کارهایی انجام خواهد داد و چقدر نقش وی مهم است، با این حال، شما می توانید تصویر او به همراه ددپول را در زیر مشاهده کنید.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم یعنی تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش نامشخص تایید شده است.

تصویر پشت صحنه فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *