بیاتومگ – ممکن است که یک پیام پنهانی نهفته در تیتراژ آغازین اولین قسمت از فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) توضیح بدهد که چگونه وایت واکرها از دیوار عبور خواهند کرد. برای شش فصل گذشته سریال به عنوان خود وفادار بوده و برجسته کردن خاندان های وستروس را که در صدد رسیدن به تخت آهنین می باشند را در راس کار خود قرار داده است. با این حال، چه کتاب و چه سریال، هر دو بر اساس تهدیدی بسیار بزرگ و قدیمی به نام وایت واکرها آغاز می شوند.

از همان افتتاحیه سرد، فصل ها و کتاب ها ادامه پیدا کردند تا جادوی لبه های سیاسی داستان را طرح ریزی کنند. این همان تهدیدی می باشد که در حال حاضر جان و سانسا را از هم جدا کرده و حتی شمال را بیشتر از سرسی و دنریس مجزا می کند. با اینکه این دسیسه ها و توطئه های کسانی که قصد حکومت بر وستروس را دارند آنها را به صحنه های شدید جنگی و مرگ بسیاری از کاراکترها هدایت می کند، با این حال جنگ بزرگ تری در راه است. و اگر جناح هایی همچون دنریس و جان یاد نگیرند که با یکدیگر همکاری کنند، زمانی که وایت واکرها از راه برسند، ممکن است که زندگی در وستروس به پایان خود برسد. البته، وایت واکرها به منظور انجام این کار، باید ابتدا از دیوار عبور کنند و تئوری جدیدی ممکن است پاسخ این جواب را بدهد.

فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

یکی از کاربران در دنیای مجازی متوجه تغییر جالبی در تیتراژ آغازین فصل ۷ سریال شده است. همانطور که دوربین در تیتراژ دیوار را نشان می دهد و با مقایسه همین تصویر با تیتراژ های آغازین دیگر فصل ها، شما کاملا ملاحظه می کنید که ایست واچ در کنار دریا کاملا یخ زده است.

دلیلی که این نکته پنهانی کوچک را بسیار مهم و با اهمیت می کند این می باشد که در اینجا راهی بسیار ساده برای عبور دیگران و ارتش زامبی ها به سمت جنوب دیوار قرار دارد. دیوار فقط یک مانع فیزیکی نیست بلکه پوشیده از سحر و جادویی می باشد که طراحی شده تا وایت واکرها را از عبور از زیر، بالا یا از میان آن باز دارد. به همین ترتیب، هزاران تئوری در مورد اینکه آنها چگونه این کار را مدیریت می کنند به وجود آمد. برخی از افراد به شیپور زمستان اشاره و برخی نیز به نشانه باقی مانده از شاه شب بر روی بازوی برن اشاره کرده اند. با این حال، اگر این تئوری جدید صحیح باشد، به نظر می رسد که طرفداران سریال بیش از حد در مورد این سریال فکر می کنند.

در پایان، ممکن است که وایت واکرها به راحتی از توانایی شان برای منجمد کردن بخشی از دریا استفاده کنند و دیوار را دور بزنند. اگر این احتمال به واقعیت تبدیل شود، همانطور که هاوند در قسمت ۱ فصل ۷ پیش بینی کرد، این جا، جایی می باشد که تورموند و دیگر وحشی ها (مردم آزاد) موضع خود را بر پا خوهند کرد.

این نیز به این معنا می باشد که ماستر های شهر سیتادل درست می گویند و دیوار در معرض خطر سقوط قرار ندارد. متاسفانه آنها در اشتباه هستند که فکر می کنند این هرج و مرجی که در راه است، همانند دیگر بیماری هایی می باشد که در وستروس رخ داده است. باید زمان بیشتری را صبر کنیم تا تصدیق این تئوری را در سریال ببینیم، با این حال، تیتراژ های سریال بازی تاج و تخت مدت ها است که هدفمند می باشد و حتی می توان وجود برخی قسمت های تازه در تیتراژ را برای هر قسمت مختلف دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *