بیاتومگرایان رینولدز، ستاره فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) پس از شروع فیلمبرداری این فیلم اعلام کرده است که کاراکتر کیبل/Cable در این فیلم حضوری حماسی خواهد داشت. کاراکتری که بازی نقش آن بر عهده جاش برولین می باشد و حتی ممکن است در دنباله فیلم ددپول بیشتر از خود ددپول دیده شود.

به نظر می رسد که برولین کاملا مناسب این نقش باشد، او که در دنیای مارول بازیگر نقش تانوس نیز می باشد، علاوه بر استایل مناسب نقش کیبل تا به حال هیچ جزئیاتی از این کاراکتر را اعلام نکرده است که می تواند به غافلگیر کننده بودن آن کمک بسیار زیادی داشته باشد.

رینولدز اخیرا در مصاحبه ای که در مورد معرفی فیلم محافظ آدمکش داشته، گریزی نیز به فیلم ددپول ۲ زده و نظر خود را اینگونه اعلام کرده است:

“فکر می کنم که فیلم بسیار جالب باشد. من و برولین هفته گذشته در فیلمبرداری چالش های فیزیکی، کلامی و لفظی را پشت سر گذرانده ایم، صحنه هایی که بسیار زیبا خواهد بود و قرار است جاش را در نقش یک کیبل حماسی ببینیم.”

این مسئله که رینولدز از حضور برولین در نقش کیبل خرسند می باشد، خبر بسیار خوبی برای فیلم است، چرا که هفته گذشته نیز در حاشیه برگزاری کمیک کان، دیوید لیچ کارگردان فیلم ددپول ۲ اعلام کرده است از همکاری این دو بازیگر بسیار خوشحال است و تمام این رضایتمندی ها می تواند تاثیر مثبتی بر پیشروی فیلم داشته باشد.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) قرار است در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *