بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر کاملی برای فصل ۳ سریال Narcos (نارکوس) منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. فصل ۳ این سریال در ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ (۱ سپتامبر ۲۰۱۷) به طور کامل عرضه خواهد شد.

حال که شکار خونین برای پابلو اسکوبار به پایان رسیده است، سازمان مبارزه با مواد مخدر توجه خود را بر روی ثروتمندترین سازمان قاچاق مواد مخدر در دنیا به نام کالی کارتل متمرکز کرده است. این سازمان که به رهبری چهار پدرخوانده قدرتمند می باشد، به طور کاملا متفاوتی نسبت به اسکوبار گردانده می شود، و ترجیح می دهد تا به مقامات دولتی رشوه بدهد و اقدامات خشونت آمیز خود را از سر تیتر خبرها دور نگه دارد.

این چهار پدرخوانده قدرتمند شامل گیلبرتو رودریگز اوریجولا (دیمین آلکازار) رهبر کالی کارتل و رییس رییس ها، میگل رودریگز اوریجولا (فرانسیسکو دنیس)، مغز متفکر پشت ترقی کالی کارتل و برادر گیلبرتو، پچو هررا (آلبرتو آممن)، آدمکشی سطح پایین که ارتباط با مکزیکی ها و توزیع بین المللی را در دست دارد و چپه سانترکروز لاندنو (پپه راپازوتو) که امپراطوری شهر نیویورک از شبکه مواد مخدر کلمبیایی را می چرخاند می باشد.

همزمان با اینکه گیلبرتو از طرح جسورانه برای خروج از کسب و کار پرده برداری می کند، مامور مبارزه با مواد مخدر خاویر پنیا (پدرو پاسکال) از مجری های قانون کلمبیایی و آمریکایی می خواهد تا گیلبرتو را دستگیر کنند. این فصل سریال، یک دنیای بی رحم و پیچیده از شخصیت های تازه را آغاز می نماید.

تریلر فصل ۳ سریال Narcos (نارکوس)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *