بیاتومگ – فیلم Loving Vincent (وینسنت دوست داشتنی) که برای بیش از شش سال است که در حال تولید می باشد، در مورد زندگی پیچیده و مرگ غم انگیز وینسنت ون گوگ است. تیم تولید کننده فیلم نه تنها به طور دقیق زندگی او را مورد تحقیق قرار دادند و کار، مطالب و بیش از ۸۰۰ نامه شخصی اش را برای فیلم ترکیب کرده اند بلکه آنها هر فریم از فیلم را با دست ساخته اند. ما تلاش نمی کنیم که بگوییم هر کدام از این فریم ها یک اثر هنری است بلکه بدون گفتن ما نیز آنها یک اثر هنری هستند. هر کدام از ۶۵۰۰۰ فریم فیلم وینسنت دوست داشتنی، خود یک نقاشی روغن می باشد.

تریلر فیلم کاملا باشکوه و مجلل می باشد و بدن و چهره بازیگران فیلم را با نقاشی های ون گوگ ترکیب کرده است. نقاشی های معروف وینسنت از جمله نقاشی های شب درخشان، آیریسز، کافه تراسه در شب و گندم زار با کلاغ ها در این فیلم دیده می شوند. این فیلم از سبک هنری رنگارنگ وینسنت که به معنای واقعی کلمه به نقاشی های او جان بخشیده، نسخه برداری کرده است. این فیلم، به گونه ای می باشد که شما آرزو می کنید ای کاش خود هنرمند نیز می توانست آن را ببیند.

وینسنت ون گوگ زندگی سخت و جذابی داشته است که برای همین نیز، موضوع تعدادی فیلم، مستند و یکی از بهترین قسمت های سریال Doctor Who (دکتر هو) شده است. اما هرگز فیلمی به این شکل در مورد زندگی او ساخته نشده است. تولید این فیلم حدود شش سال طول کشیده است و ۱۲۵ هنرمند از سراسر اروپا برای تکمیل کردن آن زحمت کشیده اند. تنها می توان امیدوار بود که فیلم به جایگاه جاه طلبانه خود دست یابد.

فیلم وینسنت دوست داشتنی که با صداپیشگی کریس او داود، سیش رونن، جروم فلین، هلن مک کروری و ایدن ترنر همراه است در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ (۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷) به اکران در خواهد آمد.

تریلر فیلم Loving Vincent (وینسنت دوست داشتنی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *