خانه آخرین خبرها تولید فصل دوم سریال Atlanta (آتلانتا) ماه آینده آغاز می شود

تولید فصل دوم سریال Atlanta (آتلانتا) ماه آینده آغاز می شود

۰

بیاتومگ – سال ۲۰۱۷ به نیمه راه خود رسیده است و به نظر می رسد که پخش فصل دوم سریال Atlanta (آتلانتا) محصول شبکه اف ایکس همانند فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) با تاخیر و در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. در حال حاضر دونالد گلاور بسیار مشغول می باشد ولی همانطور که گلاور به رویکرد متفاوت خود اشاره کرده، ظاهرا تولید فصل دوم سریال آتلانتا از ماه آینده آغاز می شود.

از آنجا که فصل اول سریال به مدت طولانی در دست توسعه بود، مقداری از جزییات داستان قبل از تولید سریال منتشر شد. فصل ۱ سریال آتلانتا موفق به برنده شدن جایزه گلدن گلوب و نامزدی جایزه امی شده است. در مصاحبه ای، گلاور بیان کرده که متن فصل ۲ سریال تقریبا تکمیل شده است. در همین حین، خبرهایی در مورد شروع تولید فصل ۲ از ماه آینده برای پخش در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است.

جدا از وضعیت دونالد گلاور به عنوان یک خالق که در حال تغییر چشم انداز سریال می باشد و تمایل دارد تا فصل دوم بهتر از فصل اول باشد، دونالد گلاور اذعان کرده که سریال آتلانتا هیچ الگوی راحت و مطمئنی را نخواهد پذیرفت. او می گوید:

“من نمی خواهم تولید فصل ۲ سریال را با این ذهنیت آغاز کنم که چون تعداد کافی از افراد از سریال خوششان آمده است پس به آنها بسنده کنم و فقط سعی در حفظ آنها داشته باشم. زیرا پس از این کار، شما فقط به بیننده ها قطره ای از دریایی عظیم را می دهید و این بر خلاف ساخت سریالی جنجال بر انگیز می باشد.”

بازیگر سابق سریال Community (جامعه) یعنی دونالد گلاور قرارداد دیگری با شبکه اف ایکس برای تولید سریال های جدید دارد که شامل سریال انیمیشنی Deadpool (ددپول) می باشد. وی در این پروژه نیز از همکاران نویسنده خود در سریال آتلانتا کمک خواهد گرفت. ظاهرا دونالد گلاور به همراه تیمش به لندن نقل مکان کرده اند تا در حالی که دونالد در فیلم مستقل Han Solo (هان سولو) بازی می کند، به تکمیل پروژه های خود نیز بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *