بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز اولین تریلر رسمی و کامل از فیلم جدید کارگردان دارن آرونوفسکی (کارگردان فیلم های Requiem for a Dream و Noah) یعنی فیلم !mother (مادر) با بازی جنیفر لارنس (Silver Linings Playbook و American Hustle) و خاویر باردم (No Country for Old Men و Skyfall) را منتشر کرده است. در ادامه می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

اگر چه خلاصه داستان رسمی ای برای فیلم مادر منتشر نشده است، اما به نظر می رسد که اتفاقات آن حول زوج جوانی باشد که با ورود چند مهمان ناخوانده، رابطه شان به کلی به چالش کشیده می شود.

از جمله بازیگران دیگری که در این فیلم حضور دارند می توان به چهره هایی چون میشل فایفر (What Lies Beneath و Dark Shadows)، اد هریس (Snowpiercer و A Beautiful Mind)، دامنل گلیسون (Ex Machina و Star Wars: The Force Awakens) و برایان گلیسون (Snow White and the Huntsman و Assassin’s Creed) اشاره کرد.

همکاری قبلی آرونوفسکی و کمپانی پارامونت به سال ۲۰۱۴ و فیلم Noah (نوح) بر می گردد، فیلمی که در آن سال موفق به فروشی ۳۶۲ میلیون دلاری شد. او در این فیلم جدید خود علاوه بر کارگردانی، مسئولیت نویسندگی و تهیه کنندگی آن را نیز بر عهده دارد، فیلمی که قرار است در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۴ شهریور ۱۳۹۶) اکران شود.

تیزر فیلم !mother (مادر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم !mother (مادر)

فیلم !mother (مادر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *