بیاتومگ – وقتی که شما در حال فیلمبرداری یک فیلم ابر قهرمانی با بودجه زیاد می باشید، مطمئنا این کار پیچیده و سخت خواهد بود و به هنگامی که شما در حال فیلمبرداری یک فیلم ابر قهرمانی با بودجه زیاد می باشید که نصف آن در زیر آب می باشد، مطمئنا این کار بسیار سخت تر خواهد بود. در حال حاضر فیلمبرداری فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان در استرالیا در حال انجام است و خود کارگردان اذعان کرده است که این کار ساده نیست.

در مصاحبه ای با جیمز وان در مورد فیلم ترسناک Annabelle: Creation (آنابل: خلق)، او به سوالاتی در مورد فیلم آکوامن نیز پاسخ داد. از او پرسیده شد که او چگونه این فیلم ابرقهرمانی را در زیر آب فیلمبرداری می کند. او در جواب می گوید:

“مطمئنا این فیلمبرداری از لحاظ فنی بسیار چالش بر انگیز است. کار با آب و همچنین صحنه های متوالی از خشکی به آب بسیار پیچیده می باشند…مطمئنا فیلمبرداری از دو نفر که در زیر آب نشسته اند و در حال گفتگو می باشند بسیار پیچیده و دشوار است. شما باید در مورد طرز شکل موها و اینکه چطور لباس های آنها تکان بخورد و چگونه شناور باشند و چه وسیله ای به آنها متصل شده است و از این دست مسائل بیاندیشید.”

“تلاش برای استفاده از عوامل کاربری کار را بسیار سخت می کند و زمان را هدر می دهد. مطمئنا چالش زمانی برای انجام این کارها، خود یکی دیگر از سختی ها است. پس فیلمبرداری فیلم آسان نیست، ولی امیدوارم که کار سخت ما به نتیجه بنشیند.”

فیلم Aquaman (آکوامن)

با وجود چالش های متعدد، وان و گروهش سعی دارند تا نگرش خود را مثبت حفظ کنند. وان ادامه می دهد:

“در هر صورت، مثبت اندیشی همیشه خوب است. بله، من فکر می کنم که این عالی است. فکر می کنم زمانی که مردم هیجان زده و خوشحال بشوند، تمام این سختی ها از بین خواهند رفت.”

آکوامن با بازی جیسون موموا در فیلم Justice League (لیگ عدالت) دیده خواهد شد ولی مطمئنا فیلم مستقل وی دید بهتری از او به ما ارائه می دهد. فیلم آکوامن در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۷ (۱ دسامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *