خانه آخرین خبرها نیک جوناس به فیلم Chaos Walking (گذر از هرج و مرج) پیوست

نیک جوناس به فیلم Chaos Walking (گذر از هرج و مرج) پیوست

۰

بیاتومگ – فیلم Chaos Walking (گذر از هرج و مرج) که اقباسی از مجموعه رمان های علمی-تخیلی و برنده جایزه ای نوشته پاتریک نس می باشد، یک بازیگر جذاب و عالی را به جمع بازیگران خود اضافه کرده است. تام هلند و دیزی ریدلی نقش های اصلی فیلم را ایفا می کنند، مد میکلسون نیز به عنوان شخصیت منفی فیلم به نام شهردار پرنتیس می باشد و امروز نیز اعلام شده که نیک جوناس نقش پسر حسود شهردار به نام دیوی را ایفا خواهد کرد.

بنا بر گزارش ها، کاراکتر دیوی یک سرباز جوان در ارتش شهردار پرنتیس می باشد که نسبت به مشاوره گرفتن پدرش از رقیب قدیمی خود یعنی تاد هویت (هولند) بسیار حسادت می ورزد. قهرمان داستان، تاد، در یک دنیای مستعمراتی زندگی می کند که در آن بر اثر ویروسی، تقریبا تمام زنان در جامعه آنها کشته شده اند و پدیده ای به نام “نویز” سبب شده است تا همه مردم افکار خوشان و همچنین افکار دیگران را بشنوند و ببینند. او یک دختر جوان (ریدلی) را می یابد که می تواند کلیدی برای باز کردن تمام رازهای جدید سیاره باشد.

فیلمنامه فیلم توسط خود پاتریک نس به همراه چارلی کافمن، کری اسپینلی، لیندزی بیر و جان لی هنکوک از رمان ها اقتباس شده است و کارگردانی فیلم را نیز داگ لیمن (Edge of Tomorrow) بر عهده خواهد داشت. نیک جوناس پس از ترک شبکه دیزنی و دنبال کردن موسیقی، حال اندکی به بازیگری روی آورده است و می توان او را در فیلم جدید Jumanji (جومانجی) و فیلم Goat (بز) با بازی و تهیه کنندگی جیمز فرانکو دید.

فیلم گذر از هرج و مرج در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ (۱ مارس ۲۰۱۹) به اکران در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *