بیاتومگ – کارگردان فیلم Aquaman (آکوامن)، جیمز وان در طی مصاحبه ای مشخص کرد که چگونه دولف لاندگرن برای بازی در دنیای گسترده دی سی انتخاب شده است. کمپانی دی سی سال گذشته و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) به کارگردانی زاک اسنایدر به طور رسمی دنیای گسترده خود را راه اندازی کرد، که در آن جیسون موموا برای اولین بار و به طور مختصر نقش آرتور کاری ملقب به آکوامن را به تصویر کشید. این بازیگر نقش آکوامن را بار دیگر و این بار در فیلم Justice League (لیگ عدالت) به کارگردانی اسنایدر و همچنین جاس ویدون در کنار ابر قهرمانانی از جمله سوپرمن (هنری کویل)، بتمن (بن افلک)، واندر وومن (گل گدات)، فلش (ازرا میلر) و سایبورگ (ری فیشر) به تصویر خواهد کشید.

به دنبال معرفی کامل کاراکتر آکوامن در فیلم لیگ عدالت، جیسون موموا در فیلم مستقل آکوامن در سال ۲۰۱۸ دوباره این کاراکتر را ایفا خواهد کرد. فیلم آکوامن، تنها فیلمی از دنیای دی سی می باشد که برای اکران در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. دیگر بازیگرانی که در کنار جیسون موموا در فیلم مستقل آکوامن حضور دارند شامل امبر هرد در نقش مرا، ویلم دیفو در نقش نیودیس ولکو (این دو کاراکتر در فیلم لیگ عدالت حضور خواهند داشت)، و همچنین پاتریک ویلسون در نقش استاد اقیانوس، یحیی عبد المتین سوم در نقش بلک مانتا و دولف لاندگرن در نقش شاه نریوس می باشد. از میان تمام کسانی که به این پروژه پیوسته اند، نام لاندگرن از همه سوپرایز کننده تر است، و حال نیز کارگردان فیلم علت انتخاب این بازیگر برای این نقش را بازگو کرده است.

دولف لاندگرن – فیلم Aquaman (آکوامن)

جیمز وان علاوه بر اینکه در حال فیلمبرداری فیلم آکوامن می باشد، مشغول تبلیغ کردن برای فیلم جدید دنیای Conjuring (احضار روح) یعنی فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق) می باشد. در مصاحبه ای با او، این کارگردان از داستان پشت انتخاب لاندگرن پرده برداری کرد. او می گوید:

“وقتی که من در روند نوشتن این کاراکتر [شاه نریوس] در دنیای آکوامن بودم، یکی از دوستانم یعنی کارگردان مایک مندز در حال همکاری با دولف لاندگرن در فیلم خودش بود و مایک در مورد عالی بودن لاندگرن بسیار سخن می گفت و هیجان زده بود. و این فکر به ذهن من خطور کرد که لاندگرن برای ایفای این نقش بسیار عالی می باشد، پس اینگونه بود که وی برای بازی نقش شاه نریوس انتخاب شد.”

جیمز وان علاوه بر جذبه لاندگرن در این نقش، مهارت و توانایی او در بازیگری را ستایش کرد. توانایی لاندگرن در بازیگری چیزی است که از زمانی که او به یک بازیگر نقش های اکشن تبدیل شده است، مردم به اندازه کافی به آن اعتبار نمی دهند. جیمز وان اضافه می کند:

“او واقعا یک بازیگر قوی است. او کار و پیشه خود را بسیار جدی می گیرد و فکر نمی کنم به اندازه ای که لایقش باشد به او در این مورد اعتبار و خوشنامی داده شده باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *