خانه آخرین خبرها فیلمبرداری فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) آغاز شد

فیلمبرداری فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) آغاز شد

۰

بیاتومگ – برادران روسو در شبکه اجتماعی خود تایید کرده اند که فیلمبرداری فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) که هنوز بدون عنوان است، در حال حاضر در جریان می باشد. کارگردانان جو و آنتونی روسو فیلمبرداری اصلی فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) را در ماه جولای و قبل از جشنواره فیلم کمیک کان سن دیگو آغاز کرده اند. به دنبال تعطیلی کوتاهی بین این دو پروژه عظیم دنیای سینمایی مارول، حال برادران روسو به سر صحنه انتقام جویان بازگشته اند.

از آنجا که احتمال دارد برخی از کاراکترهای کلیدی در دنیای سینمایی مارول در فیلم انتقام جویان ۳ بمیرند، در راستای جلوگیری از فاش شدن داستان فیلم انتقام جویان ۴، فهرست رسمی برای بازیگران این فیلم منتشر نشده است. به همین دلیل نیز عنوان فیلم انتقام جویان ۴ همچنان نامشخص است. جاش برولین و جرمی رنر تایید کرده اند که برای به تصویر کشیدن دوباره نقش هایشان یعنی تانوس و کلینت بارتون/ هوکای در فیلم انتقام جویان ۴ حضور خواهند داشت، ولی دیگر بازیگران و همچنین جزییات داستان همچنان در حد حدس و گمان می باشد.

با این حال، فیلم انتقام جویان همچنان راه توسعه خود را به عنوان آخرین فیلم فاز سوم مارول ادامه می دهد. برادران روسو با انتشار تصویر زیر در شبکه اجتماعی خودشان، تایید کرده اند که فیلمبرداری چهارمین فیلم انتقام جویان آغاز شده است.

فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴)

در فیلم انتقام جویان ۴ شاهد بیشترین تهدیدات ممکن خواهیم بود و تقریبا قوس داستانی تمام شخصیت ها در دنیای سینمایی مارول به یک نقطه پایانی می رسد، بنابراین، این فیلم پایه ای برای ورود دنیای مارول به عصر جدیدی در فاز چهارم می باشد. پیتر پارکر / مرد عنکبوتی (تام هلند) یکی از جدیدترین ابر قهرمانانی می باشد که به دنیای سینمایی مارول اضافه شده است و ابر قهرمانی است که به طور قطع در جنگ بزرگتر با تانوس نقش خواهد داشت. به همین دلایل، فیلم مستقل بعدی مرد عنکبوتی که در سال ۲۰۱۹ اکران می شود، مطمئنا با پسایندهای اتفاقات فیلم انتقام جویان سر و کار خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *