بیاتومگ – تصویری مفهومی از فیلم Justice League (لیگ عدالت) منتشر شده است که نگاهی دقیق به فلایینگ فاکس یا روباه پرنده را ارائه می کند. علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد این وسیله غول پیکر نیز اعلام شده است. پس از سال ها برنامه ریزی، در ماه نوامبر امسال، در نهایت شاهد فیلم لیگ عدالت از کمپانی دی سی و برادران وارنر خواهیم بود که قهرمانان مختلف دنیای دی سی را در یک تیم گرد هم می آورد. داستان فیلم بر روی بتمن و واندر وومن تمرکز می کند که در حال جمع آوری تیمی می باشند تا در جنگ پیش رو که تهدیدی برای همگان است همکاری کنند.

به غیر از این زن آمازونی و شوالیه تاریکی، این فیلم با حضور ابر قهرمانانی همچون سایبورگ، فلش، آکوامن و همچنین سوپرمن خواهد بود. در کنار این ابر قهرمان غول پیکر، تعدادی از کاراکترهای مکمل از جمله آیریس وست و مرا حضور خواهند داشت. با چنین گروه عظیم، مطمئنا فیلم لیگ عدالت، فیلمی بسیار بزرگ خواهد بود و منطقی است که جنگ ها، دشمنان و حتی وسیله های نقلیه و دستگاه ها به همان اندازه، مهیب و خوف آور باشند. و همانند فیلم بتمن در برابر سوپرمن، طراح تولید پاتریک تاتوپولوس به جان بخشیدن به برخی از ایده های بزرگ کمک کرده است.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

مصاحبه ای با تاتوپولوس در مورد یکی از وسایل نقلیه غول پیکر فیلم لیگ عدالت که توسط بتمن ساخته شده است یعنی روباه پرنده یا فلایینگ فاکس صورت گرفته است. این وسیله عظیم نه تنها ابر قهرمانان را جا به جا می کند بلکه پر از لوازم و وسایل می باشد. علاوه بر منتشر کردن تصویری از این وسیله، این طراح تولید از چگونگی ساخت این وسیله نیز سخن گفته است.

او می گوید:

“در قسمت پایین فلایینگ فاکس شما می توانید سه بتموبیل قرار بدهید. من نمی خواستم که یک هواپیمای براق خلق کنم. نیاز بود که این وسیله به شدت احساس کلاسیک را منتقل کند. این وسیله با مانور پذیری جت می باشد، با این حال، می تواند چیزهای زیادی را حمل کند.”

این وسیله تنها برای اینکه اعضای تیم و بتموبیل را منتقل کند ساخته نشده است بلکه این یک مرکز فرماندهی پرنده می باشد. تاتوپولوس اضافه می کند:

“بخش پایینی جت، محل بار بسیار بزرگی است که بتموبیل در آن قرار می گیرد. طبقه دوم شبیه به یک مرکز فرهنگی است و پایانه های کامپیوتری در آن قرار دارند. طبقه سوم نیز کابین خلبان است. در هر طبقه ای که شما قرار داشته باشید، قادر خواهید بود که دو طبقه دیگر را مشاهده کنید.”

فیلم لیگ عدالت در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) به روی پرده های سینماها خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *