خانه آخرین خبرها چرا نابودگرها شبیه آرنولد شوارتزنگر می باشند؟ پاسخ در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) نهفته است

چرا نابودگرها شبیه آرنولد شوارتزنگر می باشند؟ پاسخ در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) نهفته است

۰

بیاتومگ – جیمز کامرون گفته است که آرنولد شوارتزنگر نقش مبنا انسانی را برای تی-۸۰۰ در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) ایفا خواهد کرد. تعجبی ندارد که چرا او برای این افتخار انتخاب شده، زیرا بدیهی است که هیچ بازیگر دیگری به اندازه این مرد قوی هیکل اتریشی با سری فیلم های نابودگر شناخته نمی شود. در واقع، می توان گفت که بازی آرنولد در نقش شخصیت منفی اصلی فیلم Terminator (نابودگر) سال ۱۹۸۴ ساخته کامرون سبب شد تا اوج گرفتن او سرعت بگیرد و جزو برترین بازیگران هالیوود شود. فیلم های بعدی آرنولد همچون Commando (کماندو) محصول سال ۱۹۸۵ و Predator (غارتگر) محصول سال ۱۹۸۷ تنها ترقی او را جلوتر برده اند.

آرنولد اگر با داستان مناسبی ترکیب شود، مطمئنا می تواند عملکرد بسیار سرگرم کننده ای را ارائه کند و شاید هیچ نقشی تاکنون برای آرنولد مناسب تر از تی-۸۰۰ دوباره برنامه نویسی شده نبوده است. تی-۸۰۰ ای که در فیلم Terminator 2: Judgment Day (نابودگر ۲: روز داوری) ساخته کامرون و محصول سال ۱۹۹۱ از آینده برای محافظت از رهبر آینده مقاومت انسان ها جان کانر به گذشته فرستاده می شود. با وجود نقص های فیلم، خیلی سخت است که بیان کرد فیلم Terminator 3 (نابودگر ۳) به همان سرگرم کنندگی فیلم با نقش اصلی اجرا شده توسط آرنولد می باشد.

فیلم Terminator: Genisys (نابودگر: پیدایش)

با شکست دو فیلم Terminator: Salvation (نابودگر: رستگاری) در سال ۲۰۰۹ و Terminator: Genisys (نابودگر: پیدایش) در سال ۲۰۱۵ در بدست آوردن بازتاب های مثبت از طرف منتقدان و طرفداران، در سال های اخیر، سری فیلم های نابودگر رو به افول رفته است. به دنبال شکست پنجمین فیلم نابودگر، خالق این سری فیلم یعنی جیمز کامرون تصمیم گرفت تا به این سری فیلم بر گردد و ششمین فیلم نابودگر را به کارگردانی تیم میلر (Deadpool) تولید کند. علاوه بر این، امروز تایید شد که آرنولد نیز در این فیلم بازی خواهد کرد. کامرون در مصاحبه ای بیان کرده است که آرنولد کاراکتر انسانی که مبنایی برای ظهور تی-۸۰۰ می باشد را ایفا خواهد کرد. او می گوید:

“بله، شما باید از خودتان بپرسید که چرا آنها کاراکترها را شبیه به چهره و صدای آرنولد ساخته اند؟ حتما باید دلیلی وجود داشته باشد. پس بله، این موضوع ناگهان در ذهن من شعله ور شد که حتما باید یک نمونه اولیه وجود داشته باشد.”

“مطمئنا یک شخص وجود داشته است که آنها دی ان ای او را برداشته اند و با استفاده از آن، نابودگرها را ساخته اند و به طور قطع، این شخص، یک انسان واقعی بوده است.”

“حال، سوال این می باشد که این شخص چه معنایی برای اسکای نت داشته است که آنها او را انتخاب کرده اند؟ یا اینکه آیا این، اتفاقی بوده است؟ آیا انباری از نابودگرها وجود داشته و به طور اتفاقی یکی از آنها شبیه به آرنولد بوده و اتفاقا نزدیک ترین نابودگر به درب مرکز جابه جایی زمان بوده و به گذشته فرستاده شده است؟”

“من این سوالات را از خودم پرسیده ام ولی هرگز پاسخی برای آنها نیافته ام…پس شما نیز برای جواب باید منتظر بمانید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *