خانه آخرین خبرها بازیگران جدیدی به فصل ۲ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) اضافه شدند

بازیگران جدیدی به فصل ۲ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) اضافه شدند

۰

بیاتومگ – با اضافه شدن چهار بازیگر دیگر برای نقش آفرینی در فصل ۲ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)، به نظر جمع بازیگران فصل دوم این سریال جنجال بر انگیز کمپانی نتفلیکس روز به روز بزرگتر می شود. فصل اول سریال سیزده دلیل برای اینکه که اوایل امسال پخش شد، به یک سریال پر مخاطب و جنجالی تبدیل شد. به تصویر کشیدن مسائلی همچون قلدری، خودکشی و تجاوز جنسی در این سریال به دید برخی از افراد حرکتی انقلابی و به دید برخی دیگر نیز حرکتی مزاحم و گیج کننده بود. فصل اول سریال که بر اساس رمانی به همین نام نوشته جی آشر می باشد، بر روی هانا بیکر (کاترین لانگفورد)، یک دانش آموز دبیرستانی تمرکز می کند که خود را می کشد و نوارهایی را از خود به جا می گذارد که به تفصیل، دلایل و کسانی که به دید او مسئول آسیب زدن به او بودند را توضیح داده است.

در پایان فصل اول، داستان هانا بیکر (حداقل از دیدگاه خودش) به پایان رسید، که همه فرض را بر این گذاشتن که شاید این یک سریال محدود می باشد. این موضوع بسیاری را شوکه کرد و از آنجا که کل داستان رمان در همان فصل اول بازگو شده بود، اکثرا بر این باور بودند که سریال فصل دومی نخواهد داشت. و ولی ظاهرا عموم شکست خوردند و نویسنده ها راهی را پیدا کردند تا با نقطه نظر دیگری، داستان را ادامه بدهند.

به لطف جزییاتی که در مورد این چهار کاراکتر جدید که به فصل ۲ سریال اضافه شده اند، حالا ما ایده بهتری در مورد داستانی داریم که در فصل دوم ارائه خواهد شد. جیک وبر (Medium) و برندا استرانگ (Supergirl) قراردادی را امضا کرده اند تا نقش های بری و نورا والکر را بازی کنند. این دو نقش، پدر و مادر برایس (جاستین پرنتیس) و از اعضای محترم جامعه می باشند. مردیت مونرو (Criminal Minds) نقش مادر الکس به نام کارولین را ایفا خواهد کرد و آر.جی براون (The Carrie Diaries) نقش مربی بوکس تونی به نام کالیب را به تصویر می کشد. قبلا نیز از اضافه شدن ۷ بازیگر به فصل ۲ سریال خبر داده شده بود.

سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

اضافه شدن پدر و مادر برایس به معنای این است که ما شاهد مواجه شدن این کاراکتر با برخی از عواقب جنایت هایش در فصل ۱ خواهیم بود. او فردی بود که در مورد تجاوز به دختران هیچ احساس پشیمانی نداشت و وقتی که فصل ۱ به پایان رسید، ما هیچ عدالتی برای اعمال او را ندیدیم. اینکه آیا پدر و مادر وی در پشت پسرشان خواهند بود یا خیر همچنان مشخص نیست. با این حال، پدر و مادر برایس به عنوان ارکان و ستون های جامعه توصیف شده اند که تلاش آنها برای پاک کردن کل قضیه دادرسی چندان سوپرایز کننده نخواهد بود. در همین حین، مادر الکس با تلاش پسر خود برای خودکشی دست و پنجه نرم خواهد کرد. کاراکتر کالیب نیز به عنوان یک شخصیتی توصیف شده که دارای لبخندی گرم و حس کنایه آمیزی از شوخ طبعی می باشد.

مطمئنا آوردن چهره های جدید به سریال سبب نیرو بخشیدن به آن خواهد شد و حال که داستان و طرح سریال خارج از رمان می باشد، سریال می تواند لحظاتی درخشان برای طرفداران قدیمی و کسانی که تازه به جمع طرفداران سریال اضافه شده اند فراهم بیاورد. مسیرهای پیش بینی شده زیادی وجود دارد که سریال در فصل دوم می تواند پیگیری کند، ولی این بازیگران جدید می توانند چیزی کاملا جدید را در فصل دوم ارائه کنند.

علاوه بر این، هنوز داستان های ناتمام بسیاری از فصل ۱ سریال باقی مانده است و نپرداختن سریال به آنها و ارائه زیر داستان های نامربوط و محتویات وقت پر کن در فصل دوم مطمئنا برای این سریال شرم آور خواهد بود. امیدواریم که این بازیگران جدید به جای مانع بودن، کمکی برای پیش بردن داستان های فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه باشند.

فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه، برای پخش در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *