بیاتومگ – همزمان با آغاز فیلمبرداری در محل فانوس دریایی، کارگردان فیلم Aquaman (آکوامن) یعنی جیمز وان تصویری از این محل منتشر کرده است. این محل که قرار است به عنوان خلیج امنستی از کمیک های آکوامن باشد، محلی است که آکوامن متولد و بزرگ شده است. قبلا نیز در مصاحبه ای، جیمز وان از تلاش برای استفاده از بیشترین عوامل کاربردی و علت طولانی شدن فیلم آکوامن سخن گفته بود. امیدواریم که سال آینده که فیلم اکران می شود، این زمان و انرژی اضافی صرف شده، ارزشش را داشته باشد. حال این تصویر به طرفداران نگاهی اجمالی از آنچه که می توان از این فیلم حماسی زیر آبی انتظار داشت را ارائه می کند.

جیمز وان این تصویر از خانه آرتور کاری از فیلم آکوامن را در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده است. شما در پس زمینه، فانوس دریایی ساخته شده را مشاهده می کنید. این کارگردان همچنین اشاره کرده که فیلمبرداری در این محل، امروز آغاز شده است. مطمئنا این فانوس دریایی، یکی از محل های کلیدی و مهم در فیلم آکوامن خواهد بود.

آکوامن با بازی جیسون موموا در فیلم Justice League (لیگ عدالت) دیده خواهد شد ولی مطمئنا فیلم مستقل وی دید بهتری از او به ما ارائه می دهد. فیلم آکوامن در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۷ (۱ دسامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تصویر فیلم Aquaman (آکوامن)

فیلم Aquaman (آکوامن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *