بیاتومگ – سریال The Crown (تاج) در دسامبر امسال با فصل دوم خود باز خواهد گشت. این سریال درام در مورد ملکه الیزابت دوم، تاریخ پخش خود را در زمستان انتخاب کرده است و در همین راستا، اولین تریلر و تصاویر از این سریال توسط نتفلیکس منتشر شده اند. علاوه بر این، سریال یکی دیگر از بازیگران مطرح سریال Dexter (دکستر) را به خود جذب کرده است.

نتفلیکس اعلام کرده است که تمامی قسمت های فصل دوم سریال تاج در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ (۸ دسامبر ۲۰۱۷) پخش خواهد شد. نتفلیکس علاوه بر انتشار چهار تصویر از فصل ۲ سریال، اولین تریلر را نیز منتشر کرده که به ما اولین نگاه به بازیگر مایکل سی هال (Dexter) در نقش جان اف کندی را ارائه می دهد. در این تریلر همچنین ما شاهد جودی بالفور (Quarry) در نقش جکی کندی و متیو کودی (Watchmen و Downton Abbey) در نقش آنتونی آرمسترانگ-جونز یا لرد اسنودن، عکاسی اجتماعی که با شاهزاده مارگارت (ونسا کربی) ازدواج کرده است، هستیم.

خلاصه رسمی داستان فصل دوم سریال به این شرح است که: پس از یک رسوایی ویرانگر که شروع آن با مبارزه و نبرد سربازان مسلح اعلیحضرت در جنگی غیرقانونی در مصر بوده و پایان آن نیز سقوط سومین دوره نخست وزیری هارولد مک میلان بوده است، فصل دوم سریال به پایان دوره احترام و راهنمایی در عصر انقلابی دهه ۱۹۶۰ میلادی می پردازد.

تریلر فصل ۲ سریال The Crown (تاج)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تصاویر فصل ۲ سریال The Crown (تاج)

فصل ۲ سریال The Crown (تاج)
فصل ۲ سریال The Crown (تاج)
فصل ۲ سریال The Crown (تاج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *