بیاتومگ – استودیو سونی پیکچرز تاریخ های جدیدی برای اکران فیلم های پیش روی خود اعلام کرده است. این استودیو در حال حاضر از لحاظ مالی در شرایط سودزایی قرار ندارد، چرا که فقط در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ با ضرری بیش از ۸۶ میلیون دلاری مواجه شده است، رقمی که برای کل سال ۲۰۱۶ مبلغ ۷۱۹ میلیون دلار بوده است و پیش بینی می شود که این رقم برای سال ۲۰۱۷ حتی تا ۱ میلیارد دلار نیز افزایش داشته باشد.

اگرچه در این مدت فیلم های چون Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) با فروش تقریبی ۷۰۰ میلیون دلار و فیلم Baby Driver (بِبی راننده) با فروشی بالغ بر ۱۵۶ میلیون دلار کاملا برای استودیو سودآور بوده اند، اما عناوینی مثل The Dark Tower (برج تاریک) و The Emoji Movie (ایموجی ها) هنوز جایگاه با ثبات و پرفروشی را به خود اختصاص نداده اند، همین مسئله نیز باعث شده است تا استودیو برای اکران برخی از فیلم های آینده خود تاریخ های جدیدی را در نظر بگیرد.

فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون) که در آن ویل فرل نقش شرلوک هولمز و جان سی. ریلی نقش جان واتسون را بازی خواهند کرد در ۳ آگوست ۲۰۱۸ (۱۲ مرداد ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

فیلم Barbie (باربی) که در آن ان هاتاوی جایگزین امی شومر در نقش اصلی شده است، به جای اکران در ژوئن ۲۰۱۸ در ۸ آگوست ۲۰۱۸ (۱۷ مرداد ۱۳۹۷) اکران می شود.

دنباله فیلم Sicario (سیکاریو) که Soldado (سولدادو) نام دارد و در آن شاهد بازگشت دوباره بنیسیو دل تورو و جاش برولین خواهیم بود، در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۸ تیر ۱۳۹۷) اکران خواهد شد، فیلمی که به نظر می رسد دنباله ای کمدی برای سیکاریو باشد.

استودیو همچنین اکران فیلم Silver & Black (نقره ای و سیاه) را برای فوریه ۲۰۱۹ (بهمن ۱۳۹۷) در نظر گرفته است، سونی پیکچرز همچنین سومین قسمت از فیلم Bad Boys (پسران بد) که Bad Boys For Life (پسران بد برای زندگی) نام دارد را از برنامه خود کنار گذاشته و تاریخی برای اکران آن اعلام نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *