بیاتومگ – کمپانی Entertainment One تریلری بین المللی برای فیلم The Death of Stalin (مرگ استالین) که فیلمی جدید از آرماندو یانوچی (In the Loop, Veep)، کارگردان و نویسنده برنده جایزه امی و نامزد اسکار می باشد، منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

در روزهای سقوط استالین، وزرای هم دست و تیم اصلی او نیز کنترل خود را از دست می دهند. برخی از آن ها متمایل اند تا تغییرات مثبتی در روسیه انجام شود و برخی دیگر نیز انگیزه های بسیار شوم تری را در سر دارند، اما در بین همین ها نیز یک مسئله مشترک وجود دارد، آن هم این است که همه آن ها در تلاش برای ادامه زندگی خود هستند.

در این فیلم بازیگرانی چون استیو بوشمی (Fargo)، سیمون راسل بیل (Into the Woods)، جیسون ایزاکس (Harry Potter)، مایکل پالین (Monty Python’s Flying Circus)، آندریا رایسبرو (Birdman)، روپرت فرند (Homeland) و جفری تامبر (Arrest Development) حضور دارند.

فیلم مرگ استالین که ترکیبی از ژانرهای کمدی، درام و سیاسی می باشد، به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی یانوچی ساخته شده و قرار است بعد از پخش در فستیوال فیلم تورنتو در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۱۷ (۲۸ مهر ۱۳۹۷) اکران شود.

تریلر فیلم The Death of Stalin (مرگ استالین)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *