بیاتومگ – دو پوستر جدید برای فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) منتشر شده است که آخرین ضربه اولنا مارتل و لنیستر های در حال سوختن را نشان می دهد. دو قسمت اخیر سریال بازی تاج و تخت به لطف لحظاتی نزدیک، دو تا از مورد بحث ترین لحظات سریال را به نمایش در آورده بود. قسمت ۳ با عنوان “عدالت ملکه” زمان زیادی را صرف بر پا کردن داستان ها کرد و بعد از آن، آخرین صحنه قسمت، آخرین کلمات اولنا تایرل را به تصویر کشید. همانطور که لنیسترها به یکی از بزرگترین پیروزی های خود دست یافته بودند، ملکه ثروت ها، اولنا مارتل موفق شد تا قبل از مرگش، با سخنانش به آنها یک ضربه سنگین وارد کند.

در قسمت ۴ با عنوان “غنایم جنگ” نیز، اتفاقات بدتری برای شیر ها رخ داد. این قسمت زمان زیادی را صرف آوردن آریا به وینترفل کرد ولی لحظه بزرگ قسمت، در پایان آن و با جنگ سرنوشت ساز دنریس، اژدهایش به همراه دوتراکی ها در برابر لنیستر ها و تارلی ها فرا رسید. در پایان جنگ، ممکن است که اژدهای دنریس زخمی شده باشد ولی در عوض، دشمن دنریس به طور کامل نابود شده است. حال، دو پوستر منتشر شده است که به لحظات کلیدی این دو قسمت گذشته با تاکید بر روی جزییات خیره کننده شان اشاره می کند.

شبکه اچ بی او که این روز ها سخت مشغول جلوگیری از افشاهای بیشتری از سوی هکر ها می باشد، دو پوستر مرگ را منتشر کرده است. این پوستر ها که توسط رابرت بال خلق شده اند، هر کدام یک مرگ خاص را برجسته می کنند و مرتبط با قسمت های پخش شده سریال می باشند.

اولین پوستر، مرگ یک رُز را نشان می دهد که توسط دست یک لنیستر خفه شده و به رنگ سیاه در آمده است. دومین پوستر نیز شعار خاندان تارگرین یعنی خون و آتش را به تصویر می کشد. در این پوستر، یک عده سرباز در حال سوختن را مشاهده می کنیم که یکی از آنها بیشتر مورد تاکید قرار گرفته است.

پوسترهای فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *