خانه آخرین خبرها سریال Gypsy (کولی) بعد از یک فصل کنسل شد

سریال Gypsy (کولی) بعد از یک فصل کنسل شد

۰

بیاتومگ – سریال Gypsy (کولی) محصول کمپانی نتفلیکس که با بازی نامزد جایزه اسکار نائومی واتس می باشد، پس از پخش یک فصل کنسل شد. این سریال درام روانشناسانه که نوشته و خلق شده توسط لیزا رابین می باشد، سوء استفاده غیر قانونی روان درمانگری در شهر نیویورک به نام جین هالووی (واتس) را دنبال می کند که به طور مخفیانه و خارج از وقت ملاقات، با نام مستعار دایان هارت به زندگی خصوصی بیماران خود نفوذ می کند.

متاسفانه، اوضاع برای واتس و رابین خوب پیش نرفت و سریال کولی پس از پخش، چندان با پذیرایی مثبتی از سوی منتقدان رو به رو نشد و در حال حاضر نیز در سایت روتین تومتو دارای امتیاز ۲۶% می باشد.

Gypsy (کولی)

علی رغم جذب کارگردان فیلم Fifty Shade of Grey (پنجاه طیف خاکستری) یعنی سم تیلور-جوهانسون برای کارگردانی دو قسمت ابتدایی فصل اول و همچنین حضور بیلی کروداپ (Alien: Covenant) برای ایفای نقش همسر واتس در سریال یعنی مایکل هالووی، نتفلیکس تصمیم گرفته است تا به طور رسمی به تولید این سریال پایان بخشد.

بنا بر گزارش ها، نتفلیکس این تصمیم را بعد بحث ها و جلسات اخیر خود در مورد فصل ۲ سریال که شامل چهار هفته صحبت با نویسندگان سریال (به نمایندگی از بازیگران و عوامل پشت صحنه) می باشد گرفته است. بدون تردید این موضوع برای واتس و تمام کسانی که به نحوی در سریال دخیل بوده اند شکست محسوب می شود زیرا آنها پس از اجرای ۱۰ قسمت از سریال، حال باید این سریال درام را رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *