خانه آخرین خبرها لئوناردو دی کاپریو نقش لئوناردو داوینچی را بازی خواهد کرد

لئوناردو دی کاپریو نقش لئوناردو داوینچی را بازی خواهد کرد

۰

بیاتومگلئوناردو دی کاپریو در فیلم بیوگرافی جدید پارامونت پیکچرز، نقش هنرمند و مخترع ایتالیایی، لئوناردو داوینچی را بازی خواهد کرد. دی کاپریو از قبل تجربه به نمایش گذاشتن چهره های واقعی و تاریخی را در کارنامه دارد. او در سومین فیلم خود یعنی This Boy’s Life نقش توبیاس وولف جوان را بازی کرده است. او دو سال بعد نیز بازی نقش شاعر، نویسنده و موزیسین جیم کرول را در فیلم The Basketball Diaries و نقش شاعر همجنسگرا، آرتور ریمباود در فیلم Total Eclipse را بر عهده داشته است. از جمله شخصیت های واقعی دیگری که لئو در این مدت به اجرای آن ها پرداخته است می توان به شخصیت فریب کارِ فرانک آباگنیل جونیور، هاوارد هیوجز میلیاردر، رئیس اف بی آی جی. ادگار هاور، جوردن بلفورت و نقش هیو گلس او در فیلم The Revenant اشاره کرد که هیو گلس او را برنده جایزه اسکار کرد.

در طول سال های مختلف دی کاپریو همواره به دنبال بازی یک شخصیت ویژه بوده و آن هم هنرمند و مخترع مشهور یعنی لئوناردو داوینچی می باشد. طبق گفته مادر دی کاپریو، او در زمان بارداری به نقاشی داوینچی نگاه می کرده است که بچه لگد سختی می زند و مادرش نیز مانند داوینچی، نام لئوناردو را برای او انتخاب می کند.

کمپانی پارامونت در حال حاضر به دنبال جمع آوری حقوق مختص به فیلم می باشد و هنوز جزئیات دقیقی از این فیلم منتشر نشده است، اما به نظر می رسد که کارگردان فیلم والکر ایزاکسون باشد، مردی که تجربه ساخت فیلم بیوگرافی استیو جابز با بازی مایکل فازبندر و فصل اول سریال نابغه با بازی جفری راش در نقش آلبرت انیشتین را در کارنامه دارد، همچنین دی کاپریو علاوه بر بازی نقش اصلی، تهیه کننده فیلم نیز می باشد.

داوینچی در سال ۱۴۵۲ به دنیا آمد و در ۱۵۱۹ میلادی در گذشته است. بیشتر شهرت او بخاطر دو نقاشی بسیار معروفش یعنی مونالیزا و شام آخر می باشد، اما او توانایی های بسیاری نیز در زمینه اختراع داشته است. حتی می توان او را اولین کسی معرفی کرد که طرح اولیه هلیکوپتر را طراحی کرده است. اما تمام این ها تنها جزئی از زندگی داوینچی است و او در زمینه هایی چون ریاضیات، نویسندگی، گیاه شناسی، موسیقی، تاریخ و کارتوگرافی نیز نابغه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *