بیاتومگ – کارگردان و نویسنده جیمز وان اشاره کرده است که از قبل ایده هایی برای ارتباط کامل فیلم The Nun (راهبه) و دنیای The Conjuring (احضار روح) در سر دارد. همانطور که می دانیم، وان به عنوان سازنده عنوان سینمایی ترسناک احضار روح شناخته می شود، از این عنوان تا به حال دو فیلم احضار روح و دو نسخه فرعی آنابل و آنابل: خلق ساخته شده است و فیلم راهبه نیز دنباله سری فیلم های احضار خواهد بود.

این سری فیلم اساس خود را از روی پرونده های شیطان شناسان واقعی اد و لورن وارن برگرفته است و وان در همه این چهار فیلم در تلاش بوده است تا ارتباطی بین آن ها برقرار کند و چرخه کاملی بین دنیای سینمایی مشترک آن ها ایجاد کند و با انتقال از یک فیلم به فیلم بعدی داستان خود را نیز کامل تر کند.

شخصیت راهبه در فیلم احضار روح ۲ به عنوان شیطان اصلی که لورین (ورا فارمیگا) را هدف خود قرار داده بود، معرفی شد. از طرفی چون شخصیت اولین فیلم آنابل تا حدی رضایت بخش نبود، بعد از فیلم آنابل: خلق نیز باید منتظر فیلم راهبه بود تا شاید بتواند چرخه داستانی این فیلم های ترسناک را کامل کند، فیلمی که تاریخ اولیه اکران آن برای ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است.

وان متاسفانه در فیلم راهبه به عنوان کارگردان حضور ندارد و تهیه کننده آن می باشد، او در صحبت های اخیر خود، نظرش در مورد داستان فیلم را این گونه بیان کرده است:

“من بطور بالقوه، مسیر فیلم را در ذهن دارم. اگر فیلم راهبه عنوان رضایت بخشی از کار در بیاید، می توان تکامل فیلم ها را در فیلم بعدی، یعنی راهبه ۲ دنبال کرد. ما داستان لورین را در اولین و دومین فیلم احضار روح پیاده کرده ایم و قادر به تکمیل و پایان دادن آن نیز می باشیم.”

فیلم های احضار روح و نسخه های فرعی آن جزو پرفروش ترین فیلم های ترسناک می باشند. اولین فیلم احضار روح از بودجه ۲۰ میلیون دلاری خود ۳۱۸ میلیون دلار فروش داشته است. بعد از آن فیلم فرعی آنابل نیز با بودجه پایین ۶.۵ میلیون دلاری خود، فروش خیره کننده ۲۵۶ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد. فیلم احضار روح ۲ نیز که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، از بودجه ۴۰ میلیون دلاری خود به فروش ۳۲۰ میلیون دلاری دست پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *