بیاتومگ – نورمن ریدوس از ایده خود در مورد خروج ایده آل کاراکتر داریل دیکسون از سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) پرده برداری کرده است. این بازیگر در طی فصل اول این سریال مورد تحسین به خدمت گرفته شد که در آن، او بیشتر نقش یک دشمن را نسبت به کاراکتر ریک گریمز (اندرو لینکلن) داشت. با این حال، در فصل دوم سریال، این بازیگر به یکی از پایه های ثابت سریال تبدیل شد. به همین ترتیب، کم کم کاراکتر داریل دیکسون به دست راست ریک گریمز تبدیل شد و به یکی از کاراکتر های مورد علاقه طرفداران سریال بدل شد، تا حدی که برخی از طرفداران به شوخی بیان کردند که اگر این کاراکتر در سریال بمیرد، شورش خواهند کرد!

جالب اینجا است که بر خلاف هر کاراکتر دیگر در سریال که بر اساس کتاب های کمیک ساخته شده اند و مرگ آنها را می توان از روی این کتاب ها پیگری کرد، داریل دیکسون یک کاراکتر ابداعی می باشد که توسط توسعه دهنده ابتکاری سریال یعنی فرانک دارابونت به طور خاص برای سریال و بازیگر ریدوس ساخته شده است. بنابراین، هیچ جوره نمی توان گفت که داریل چگونه می میرد، ولی اگر او قرار است بمیرد، بازیگر نقش، خود ایده ای در مورد نحوه مردن کاراکتر دارد.

فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

در مصاحبه ای با ریدوس، او در مورد اینکه در وهله اول چه چیزی سبب شد تا او به سمت این سریال کشیده شود و اینکه او چطور این کاراکتر را در طی هفت فصل گذشته (و فصل ۸ آینده) شکل داده صحبت کرده است. اگر چه او چیزی در مورد نحوه مرگ داریل دیکسون در سریال نمی داند یا نمی خواهد که آشکار کند، ولی اگر این اتفاق در دست ریدوس بود، او می دانست که چطور کاراکترش در سریال را به سوی پایان بکشاند. او بیان می کند:

“من فکر می کنم که شما باید یک غروب خورشید را مشاهده کنید. من بر روی تپه ای قدم می زنم و سپس یک توله گرگ از درون درخت ها بیرون می آید و من را دنبال می کند. و بیننده ها در فکر فرو می روند که چه اتفاقی برای این مرد افتاد؟”

پخش فصل ۸ سریال مردگان متحرک از تاریخ دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ (۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *