بیاتومگبن افلک به طرفداران وعده داده که در فیلم Justice League (لیگ عدالت) محصول کمپانی دی سی و برادران وارنر شاهد بتمنی نزدیک تر به کتاب های کمیک خواهند بود. زمانی که سال گذشته فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) اکران شد، تجسم بتمن از کاراکتر نمادین بتمن اغلب توسط طرفداران و منتقدان پذیرفته شد (اگر چه در مورد بقیه فیلم این گونه نبود) هر چند آنها این کار را بدون شرط و ملاحظاتی انجام نداند. به عنوان مثال، تصمیم کارگردان زاک اسنایدر برای اینکه علامت بتمن به عنوان حکم مرگی بر روی بدن مجرمان درج شود توسط بسیاری از کمیک دوستان مورد انتقاد قرار گرفت، هر چند زاک اسنایدر از تصمیم خود دفاع کرد.

با وجود این موضوع و درخشش کم فیلم بتمن در برابر سوپرمن در کنار این موضوع که بن افلک دیگر کارگردان فیلم مستقل بتمن به نام The Batman (بتمن) نخواهد بود، شایعات پافشاری می کنند که بن افلک باید به سرعت و پس از فیلم لیگ عدالت از دنیای گسترده دی سی خارج شود (جدیدترین این شایعات نیز از سوی یکی از نزدیکان وی یعنی برادرش کیسی افلک بیان شده است). حال، بن افلک بدون توجه به آینده خودش برای بازی این کاراکتر، اظهار کرد که در فیلم لیگ عدالت شاهد خواهیم بود که بتمن به ریشه های قهرمانامه خود در کتاب های کمیک باز می گردد.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

بن افلک در مصاحبه ای بیان کرد در حالی که فیلم بتمن در برابر سوپرمن از روایت های سنتی و مرسوم بتمن فاصله گرفته بود، فیلم لیگ عدالت، بتمن متفاوت تری را ارائه خواهد داد. او در مورد تفاوت بتمن در این دو فیلم اظهار داشت:

“در فیلم بتمن در برابر سوپرمن، بتمن سرشار از خشم نسبت به سوپرمن بود زیرا همکارانش در نبرد بین سوپرمن و زاد کشته شده اند. او به طرز غیر منطقی خشم زیاد خود را به کار گرفت.

در حالی که بتمن در فیلم لیگ عدالت بیشتر سنتی و عرفی تر می باشد. او قهرمان و حماسی است. او کار ها را به روش خود انجام می دهد ولی او می خواهد که به مردم کمک کند و آنها را نجات بدهد.”

فیلم لیگ عدالت در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *