خانه آخرین خبرها سریال درام Ozark (اوزارک) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال درام Ozark (اوزارک) برای فصل ۲ تمدید شد

۰

بیاتومگ – نتفلیکس سریال Ozark (اوزارک) را برای فصل دوم تمدید کرد. این سریال که ماه گذشته پخش شد، چرخشی درام برای بازیگر جیسون بیتمن بود زیرا او در طی دو دهه اخیر در تلاش برای به اثبات رساندن وجه های کمدی خود بوده است و در فیلم هایی همچون Horrible Bosses (رییس های وحشتناک) و Identity Thief (دزد هویت) و Office Christmas Party (مهمانی کریسمس اداره) نقش آفرینی کرده است.

در سریال اوزارک، جیسون بیتمن نقش مارتی بیرد را بازی می کند که یک مشاور مالی است که به طور مخفیانه برای یک کارتل مواد مخدر مکزیکی پولشویی می کند. در تلاش نهایی اش برای آرام کردن رییسان خشمگین (والبته وحشتناک) خود، او آنها را متقاعد می کند که او بازار دست نخورده میزوری را بدست می آورد و ناگهان خانواده خود را از خانه اش در شیکاگو به میزوری منتقل می کند تا فروشگاهی در جامعه ظاهرا خو گرفته آنجا راه اندازی کند. مشکل این جا است که او به طور اتفاقی پیشرفت تجارت مواد مخدر در منطقه را قطع می کند و همین موضوع او را در مقابل گردن کلفت های محلی قرار می دهد در همین حین نیز او در تلاش است تا اف بی آی را دور بزند و رییسان خود را آرام کند.

سریال Ozark (اوزارک)

سریال در قسمت نهایی خود تا حدودی با یک حالت تعلیق به پایان نمی رسد ولی سریال فضای لازم برای ادامه دادن داستان را باز می گذارد و نتفلیکس نیز با گرفتن این طعمه، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد.

نتفلیکس اعلام کرد که سریال برای فصل دوم چراغ سبز گرفته است و شامل ۱۰ قسمت خواهد بود. با توجه به نقد ها مختلف در مورد این سریال، تمدید آن برای فصلی دیگر سوپرایز کننده بود زیرا برخی این سریال را برای ژانر درام و جنایی متفاوتش که سبب رنگی تازه در میان سریال ها شده ستایش می کنند و برخی دیگر نیز احساس می کنند که در نهایت سریال سقوط خواهد کرد.

با این حال، در ماه های اخیر نتفلیکس ثابت کرده است که از انجام حرکت های جسورانه ترس و واهمه ای ندارد. فصل ۱ سریال اوزارک به تازگی پخش شده و هنوز تاریخی برای فصل دوم آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *