خانه آخرین خبرها کرک آسِوودو به فصل ۶ سریال Arrow (ارو) پیوست

کرک آسِوودو به فصل ۶ سریال Arrow (ارو) پیوست

۰

بیاتومگ – سریال Arrow (ارو) با انتخاب کرک آسوودو برای بازی نقش ریچارد دراگون، سرانجام بازیگر نقش یکی از شخصیت های منفی اصلی فصل ۶ خود را انتخاب کرد. با نتیجه بخشیدن آنچه که بسیاری از افراد آن را یک تجدید حیات خلاقانه در فصل ۵ می دانند (به لطف داستانی متعادل تر و شخصیت منفی قانع کننده)، سریال ارو با یک حالت تعلیق به پایان می رسد که در آن دیدیم جزیره لیان یو منفجر شد و پرومتئوس در دستان خود کشته شد. در حالی که هنوز سرنوشت اعضای کلیدی تیم ارو نامشخص است، تهیه کننده اجرایی مارک گوگنهایم بیان کرد که ریچارد دراگون شخصیت منفی اصلی در فصل ۶ سریال ارو خواهد بود.

در حالی که فصل های ۳ و ۴ سریال ارو با شخصیت های منفی دارای قدرت های جادویی یعنی راز الگول و دیمین دارک متمایز شده بود، فصل ۵ سریال با کاراکتر آدرین چیس/پرومتئوس (جاش سگارا) به ریشه های واقع گرایانه تر خود بر گشت که در آن شخصیت پرومتئوس انتقام گیری شخصی در مقابل شخصیت الیور کویین (استیون امل) داشت. فصل ۶ سریال همانند فصل اول آن همراه با فلش بک هایی مرتبط با جزیره نخواهد بود و شخصیت منفی فصل ۶ همانند شخصیت پرومتئوس متعادل تر خواهد بود.

ریچارد دراگون – فصل ۶ سریال Arrow (ارو)

بنا بر گزارش ها، آسوودو به طور رسمی به عنوان ریچاردز دیاز انتخاب شده است که نامی مشابه برای شخصیت ریچاردز دراگون در کمیک ها می باشد. او به عنوان یک محکوم سابق توصیف شده که زمانی را در زندان برای جرم هایی که به دروغ به آنها متهم شده سپری کرده است و حال در فصل ۶ سریال ارو قصد دارد تا کنترل جنایات های زیرزمینی شهر استارسیتی را به دست بگیرد.

در بخش های مشخصی از کمیک، دراگون خرقه یک قهرمان را بر تن می کند ولی به نظر می رسد که سریال ارو بخش مشخصی از عناصر داستانی او را به کار گرفته است که در آن، دیاز به طور مستقیم با گرین ارو رو به رو می شود و حتی در نقطه ای، شکارچیان کمان بزرگ را به دنبال کویین می فرستد، هر چند، بعدا توسط گرین ارو و جان دیگل به زمین زده می شود. اگر چه سریال ارو تا به اینجا چندان نسبت به کمیک ها وفادار نبوده است ولی معرفی دراگون می تواند احتمالات و فرصت های تازه ای را در اختیار تهیه کننده گوگنهایم و دیگر تهیه کنندگان قرار دهد.

پخش فصل ۶ سریال ارو از تاریخ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *