بیاتومگ – در جدید ترین پوستر فیلم Justice League (لیگ عدالت) شاهد حضور سوپرمن (هنری کویل) در کنار ابر قهرمانان همکارش می باشیم. این پوستر را می توانید در زیر مشاهده کنید. وقتی که فیلم لیگ عدالت در پایان پاییز امسال به روی پرده نقره بیاید، دنیای گسترده دی سی به زودی ۵ فیلم دیگر در صف اکران خواهد داشت. با اکران فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن)، دنیای گسترده دی سی به طور کامل ساخته شد. و در این فیلم کاراکترهای بتمن (بن افلک)، واندر وومن (گل گدات)، فلش (ازرا میلر)، آکوامن (جیسون موموا) و سایبورگ (ری فیشر) معرفی شدند و سوپرمن با بازی هنری کویل نیز در فیلم Man of Steel (مرد پولادین) معرفی شده بود.

ممکن است طول عمر سوپرمن علتی بوده است که سبب شد تا او در پایان فیلم بتمن در برابر سوپرمن از دنیای برود، یا شاید نیز این بخشی از یک برنامه ماهرانه بوده است تا بتوانند سوپرمنی که تمام طرفداران منتظرش هستند را در فیلم لیگ عدالت معرفی کنند. در هر صورت، او چگونه از مرگ باز می گردد تا در فیلم لیگ عدالت حضور داشته باشد و تا چه اندازه به موضوع فیلم مرتبط می باشد، هنوز نامشخص است.

کمپانی برادران وارنر احتمالا نمی خواهد که بروز بدهد که حضور سوپرمن تا چد می باشد و او چه کارهایی انجام می دهد که همین موضوع توضیح می دهد که چرا حضور کاراکتر سوپرمن در بازاریابی فیلم لیگ عدالت تاکنون کم رنگ بوده است. او در چندین پوستر مختلف حضور داشته و پوستر جدیدی نیز منتشر شده که او را در کنار اعضای تیم نشان می دهد که همگی آماده مبارزه می باشند.

فیلم لیگ عدالت در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) به اکران در خواهد آمد.

پوستر فیلم Justice League (لیگ عدالت)

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *