خانه آخرین خبرها کیت بلانشت به جک بلک در فیلمی ترسناک و علمی-تخیلی پیوست

کیت بلانشت به جک بلک در فیلمی ترسناک و علمی-تخیلی پیوست

۰

بیاتومگکیت بلانشت به جمع بازیگران فیلم The House With A Clock In Its Walls (خانه ای با ساعتی درون دیوارهایش) پیوست. این فیلم که بر اساس کتاب کودکانی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ نوشته جان بلیرز و تصویرگری ادوارد گوری می باشد، قرار است که توسط الی روث کارگردانی شود و جک بلک در آن ایفای نقش کند. فیلمنامه فیلم را اریک کریپک قلم زده است که احتمالا بیشتر برای خلق سریال Supernatural (سوپرنچرال) شناخته می شود. این فیلم توسط اریک کریپک در کنار برد فیشر و جمیز وندربیلت تولید می شود.

رمان ابتکاری بلیِرز یک ماجراجویی عجیب با سبک فانتزی بود، اگر چه مخاطبان جوان را هدف قرار داده است. داستان به محوریت یتیم جوانی به نام لوییس برناولت می باشد که مجبور شده تا به همراه عموی مبهم و غول پیکر خود به نام جاناتان (جک بلک) زندگی کند. لوییس به زودی متوجه می شود که درگیر جلوگیری از یک طرح جادویی برای نابودی دنیا می باشد ولی هنوز باید با مشکلات یک بچه تازه بودن در شهر ستیز کند.

فیلم The House With A Clock In Its Walls (خانه ای با ساعتی درون دیوارهایش)

اگر چه که تولید این فیلم هنوز در مراحل ابتدایی می باشد، گزارش شده است که کیت بلانشت در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران این فیلم می باشد. هیچ جزییات دیگری در مورد اینکه کیت بلانشت قرار است چه نقشی را در فیلم ایفا کند مشخص نیست. دیگر بازیگران حاضر در این پروژه نیز نامعلوم است و تنها نام جک بلک به طور رسمی تایید شده است.

جزییات مربوط به کاراکتر کیت بلانشت بسیار کم و ناچیز است ولی احتمال بسیار، او قرار است که نقش فلورانس زیمرمن را ایفا کند. فلورانس همسایه کناری و دوست جاناتان می باشد که از قضا، ساحره ای قدرتمند در سمت خوبی می باشد. بلانشت به تازگی در مورد بازی در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) اذعان کرده بود که فرزندانش اصرار داشتند که او این نقش را بپذیرد، پس این نیز می تواند دلیلی باشد که کیت بلانشت قصد بازی در در این فیلم خانوادگی-فانتزی محور را دارد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم مطرح نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *