بیاتومگ – دو هیولا وارد می شوند و تنها یکی خارج می شود، ظاهرا این موضوع در مورد فیلم Godzilla vs. Kong (گودزیلا در برابر کونگ) صدق می کند. از آنجا که دنیاهای مشترک در حال محبوب شدن هستند، کمپانی لجندری در حال ساخت دنیای هیولایی خود با نام مانستروِرس می باشد. مجموعه ای هیولایی محور که سرانجام دو تا از هیولاهای نمادین تاریخ سینما را در یک فیلم در برابر هم قرار خواهد داد. دنیای هیولایی کمپانی لجندری در سال ۲۰۱۴ و با فیلم Godzilla (گودزیلا) آغاز شد و با فیلم امسالی Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) گسترش یافت و قرار است با فیلم Godzilla 2 (گودزیلا) در سال ۲۰۱۹ ادامه پیدا کند تا سرانجام در سال ۲۰۲۰، آدام وینگارد فیلم گودزیلا در برابر کونگ را بسازد.

فیلم هایی که دو طرف را در مقابل هم قرار می دهد، همیشه همراه با ملاحظات و توجهات حیله گرانه ای همراه بوده است که کمترین آن نیز، مشخص کردن برنده تقابل طرفین می باشد. مطمئنا فیلمسازان می دانند که اگر در انجام این کار مرتکب اشتباهی شوند، بحث ها و صحبت های بعدی آن ممکن است بسیار آزار دهنده باشد. به همین دلیل می باشد که زمانی که شخصیت در این گونه فیلم ها برنده می شود، این پیروزی اغلب یک پیروزی خاموش می باشد. در فیلم Freddy vs. Jason (فردی در برابر جیسون) برنده جیسون بود ولی سازنده شخصیت کروگر را زنده نگه داشت، در حالی که فیلم Alien vs. Predator (بیگانه در برابر غارتگر) بر عکس آن اتفاق رخ داد و پیروزی قاطعی نصیب غارتگر شد. هر چند به نظر می رسد که فیلم گودزیلا در برابر کونگ هیچ راه میانه ای را در پی نخواهد گرفت.

فیلم Godzilla vs. Kong 1962 (کونگ در برابر گودزیلا)

در مصاحبه ای با آدام وینگارد که در مراسم افتتاحیه فیلم Death Note (یادداشت مرگ) بود، وی در مورد نتیجه نبرد گودزیلا و کونگ سخن گفت و بیان کرد که در پایان یک پیروز قاطع وجود خواهد داشت. او می گوید:

“من می خواهم که برنده این تقابل مشخص شود. فیلم اصلی گودزیلا در برابر کونگ بسیار سرگرم کننده بود ولی زمانی که فیلم یک موضع قطعی نمی گیرد، شما احساس ناامیدی می کنید.

هنوز نیز مردم در حال بحث در مورد این می باشند که چه کسی نبرد را در فیلم اصلی می برده است. بنابراین، من قصد دارم که در این فیلم بیننده ها کاملا شاهد برنده نبرد باشند.”

فیلم کونگ در برابر گودزیلا در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰) به اکران در می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *