بیاتومگرایان رینولدز بازیگر نقش ددپول، از خواسته اش برای همگذری فیلم های ددپول با انتقام جویان خبر داده است. با وجود اینکه تمام این کاراکتر ها متعلق به مارول می باشند، فیلم های ابر قهرمانان قدرتمند زمین و ددپول (و همچنین فیلم های مردان ایکس و چهار شگفت انگیز) همچنان در دنیاهای متفاوت به سر می برند. مرد آهنی، ثور، کاپیتان آمریکا و دیگر افراد تیم ابر قهرمانی شان در دنیای سینمایی مارول ساخته استودیو مارول قرار دارند در حالی که حقوق قانونی ددپول و دیگر جهش یافته ها در دست کمپانی فاکس است.

همکاری اخیر کمپانی مارول با کمپانی سونی پیکچرز سبب شکل گرفتن جدید ترین فیلم مرد عنکبوتی به نام Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) شد و این امید را ایجاد کرد که شاید کمپانی فاکس نیز با مارول همکاری داشته باشد.

همگذری فیلم Deadpool (ددپول) با انتقام جویان

در حقیقت، بسیاری از داستان و موضوعات کتاب های کمیک بزرگ به خاطر اینکه کاراکتر هایشان در دنیاهای مشترک جدایی قرار دارند، هرگز برای فیلمی سینمایی مورد اقتباس قرار نگرفتند. این احتمال نه تنها از سوی رایان رینولدز رد نشده بلکه او در مورد همگذری انتقام جویان و ددپول بسیار هیجان زده و مشتاق است.

در مصاحبه ای، این بازیگر افکارش در مورد همگذری بین ددپول و انتقام جویان را به اشتراک گذاشته است. او در این رابطه بیان می کند:

“به نظر این ایده ای بسیار عالی ولی پرخرج می باشد. آیا می توانید رقابت سخن گفتن چرت و پرت با آیرونمن را تصور کنید؟ اوه، این می تواند خیلی عالی باشد. ولی آن باید با رده سنی ۱۷+ باشد تا به طور کامل همه چیز آزاد باشد. شادی و نشاط را رها کنید و آنها را تماشا کنید…”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *