خانه مصاحبه رابرت د نیرو: همکاری با نتفلیکس تنها راه ساخت فیلم The Irishman (ایرلندی) بود

رابرت د نیرو: همکاری با نتفلیکس تنها راه ساخت فیلم The Irishman (ایرلندی) بود

۰

بیاتومگ – کهنه بازیگر رابرت د نیرو گفته است که تنها راه تامین مالی و ساخت فیلم The Irishman (ایرلندی) همکاری با نتفلیکس بوده است. این پروژه که نهمین همکاری بین این هنرپیشه مورد تحسین با کارگردان مشهور مارتین اسکورسیزی را رقم می زند، از همان ابتدا که ساختش تایید شد، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. این فیلم این دو نماد سینما را بار دیگر و برای فیلمی با روایت گاگنستری کنار هم قرار می دهد.

فیلم ایرلندی که بر اساس کتاب چارلز برانت به نام I Heard You Paint Houses است، داستان واقعی زندگی گانگستر فرانک شیران (د نیرو) را بازگو می کند که اعترافی را در بستر مرگ انجام داد که شامل اعتراف به قتل رییس کامیون رانان به نام جیمی هوفا (آل پاچینو) است. او همچنین ادعا کرده که اطلاعاتی در مورد ترور جان اف کندی می داند. از آنجا که این داستان مربوط به سال های طولانی است، همانطور که رابرت داونی جونیور در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و مایکل داگلاس در فیلم Ant-Man (مرد مورچه ای) در بخشی از فیلم جوان تر شدند، سازنده از فناوری گرافیک کامپیوتری مدرن استفاده خواهند کرد تا بازیگران فیلم ایرلندی را نیز جوان تر کنند.

مارتین اسکورسیزی – فیلم Silence (سکوت)

در مصاحبه ای با د نیرو، او بیان کرد که تنها راهی که پروژه فیلم ایرلندی می توانست رو به جلو برود، همکاری و کمک از نتفلیکس بود. این فیلم ابتدا در حال توسعه در کمپانی پارامونت بود تا اینکه نتفلیکس برای این پروژه بودجه ای ۱۰۰ میلیون دلاری را فراهم آورد و حقوق آن را بدست آورد. د نیرو اذعان می کند:

“ما برای اینکه بتوانیم فیلم را درست بسازیم به پول نیاز داشتیم و در سبک مرسوم فیلمسازی، این فیلم هرگز بودجه مالی مورد نیاز خود را بدست نمی آورد.”

او در ادامه صحبت هایش نیز اضافه کرد:

“آنها در تلاش هستند تا بتوانند این فیلم را به بهترین نحوه اش بسازند. ما ابتدا بخش جوان تر فیلم را انجام می دهیم و سپس دهه به دهه به پیش می رویم تا اینکه قسمت مسن فیلم به سن های خودمان نزدیک تر است. بنابراین، آنها سعی می کنند تا این فیلم را به بهترین نحوی که می توانند بسازند. این هدفی است که می تواند چیز خاصی باشد. من در مورد این فیلم هیجان زده ام و مشتاقانه به دنبال انجام آن هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *