خانه آخرین خبرها فیلم Bad Boys 3 (پسران بد ۳) احتمالا ساخته نخواهد شد

فیلم Bad Boys 3 (پسران بد ۳) احتمالا ساخته نخواهد شد

۰

بیاتومگمارتین لارنس آشکارا اظهار داشت که فکر می کند ساخت فیلم سوم Bad Boys (پسران بد) به طور کامل و رسمی از بین رفته است. این بازیگر دیدگاه خود در مورد اینکه احتمال دیدن فیلم پسران بد ۳ یا با نام رسمی Bad Boys for Life (پسران بد برای زندگی) بر روی پرده نقره ای بسیار پایین است را در طی مصاحبه ای اعلام داشت. از آنجا که ویل اسمیت نیز به این پروژه علاقه نشان داد تا در کنار مارتین لارنس نقش های کاراگاه مایک لاوری و مارکوس برنت را ایفا کنند، برنامه ها برای فیلم سوم این سری فیلم آغاز شد ولی در همان ابتدا با مشکلاتی رو به رو شد.

قبلا خود لارنس شروع پیش تولید فیلم پسران بد ۳ را در سال ۲۰۱۴ و طی مصاحبه ای تایید کرده بود. در طی مراحل توسعه آهسته، اعلام شد که جو کارنهان برای کارگردانی و نویسندگی فیلم انتخاب شده است. اعتماد به نفس این پروژه زمانی بیشتر شد که ویل اسمیت بیان کرد که حتما برای ایفای نقشش در کنار مارتین لارنس باز خواهد گشت. عنوان جدیدی به فیلم داده شد و تاریخ اکران فوریه ۲۰۱۷ برای آن در نظر گرفته شد و حتی وعده ساخت فیلم پسران بد ۴ برای جولای ۲۰۱۹ نیز داده شد. پس از آن، به سرعت همه چیز رو به سقوط پیش رفت و تاریخ اکران فیلم تغییر کرد و سپس در نهایت در اوایل امسال، جو کارنهان از این پروژه بیرون رفت. سقوط نهایی این پروژه نیز حذف تاریخ اکران فیلم از برنامه بلند مدت کمپانی سونی بود.

فیلم Bad Boys for Life (پسران بد برای زندگی)

در مصاحبه ای مارتین لارنس از اینکه چه اتفاقی برای فیلم پسران بد ۳ می افتد سخن گفته است. اگر چه او به صراحت کنسل شدن یا ساخته نشدن فیلم را به طور رسمی تایید نمی کند ولی مطمئنا این صحبت های او به معنای آن است که فیلم به این زودی ها یا هرگز ساخته نخواهد شد. مارتین لارنس در همین راستا می گوید:

“من فکر نمی کنم که در راه ساخت یک فیلم دیگر از پسران بد باشیم. در حال حاضر همه چیز بر خلاف جریان است. ویل اسمیت در حال فیلمبرداری فیلم دیگری است و من به طور قطعی نمی دانم که فیلم ساخته می شود یا خیر.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *