بیاتومگ – چنینگ تیتوم تایید کرده است که فیلم مستقل Gambit (گمبیت) محصول کمپانی فاکس قرن بیستم در حال حاضر دستخوش یک بازنویسی فیلمنانه یا دوباره نوشتن آن از ابتدا می باشد. چند سال پیش، اینگونه به نظر می رسید که فیلم گمبیت یکی از بزرگترین فیلم های دنیای سینمایی مردان ایکس از کمپانی فاکس قرن بیستم باشد. اما پس از آن، فیلم گمبیت از چندین تاخیر رنج برد که شامل از دست دادن کارگردان ابتدایی روپرت وایات، و سپس جدایی داگ لیمن از صندلی کارگردانی این فیلم در اوایل امسال می باشد. و از آنجا که هیچ خبر تازه ای از این فیلم ابر قهرمانی با بازی چنینگ تیتوم در نقش اصلی نشد، بسیاری در تعجب بودند که آیا فیلم گمبیت به این زودی ها اکران خواهد شد یا خیر.

در حالی که هنوز پاسخ مشخصی به این سوال داده نشده است ولی سرانجام، چنینگ تیتوم پس از مدت ها انتظار در جشنواره فیلم کمیک کان سن دیگو جدیدترین خبر در مورد فیلم گمبیت را ارائه کرد. هر چند، تمام چیزی که تیتوم بیان کرد، این بود که فیلم همچنان در دست کار و توسعه است و هیچ چیزی در مورد اینکه چه کسی جایگزین داگ لیمن می شود یا اینکه تغییرات در فیلم چگونه است نگفت. و حال، مشخص شده که این تاخیرات و تغییرات به این دلیل است که فیلم گمبیت در میان یک بازسازی کامل است.

چنینگ تیتوم – فیلم Gambit (گمبیت)

در طی مصاحبه ای، اظهار داشت که تاخیر های متعدد فیلم و همچنین موفقیت فیلم های مستقل مردان ایکس همچون Deadpool (ددپول) و Logan (لوگان) سبب شده تا فیلم گمبیت تحت یک بازنویسی فیلمنامه و تغییر جهت ایده ها قرار گیرد. او بیان می کند:

“من به دنبال این هستم تا ارتباطی شخصی با فیلم هایی که می سازم برقرار کنم و این ممکن است بلافاصله آشکار نشود … در هر داستانی من یک ارتباط شخصی دارم و با فیلم گمبیت، من هرگز آن ارتباط شخصی را پیدا نکردم. ما فیوزی در زیر یکی از آنها روشن کردیم و به طور کامل آن را از آب خارج کردیم. من فکر می کنم که شانس آوردیم، ما به برخی از مشکلات برخوردیم و همه آنها نیز به دلایل خوبی بود.”

“حال ما سعی داریم که چیزی کاملا متفاوت بسازیم. ما سعی داریم که فیلمی بسازیم که در این ژانر قبلا نظیرش دیده نشده باشد. ما همچنان در حال پشت سر گذاشتن مشکلات بودیم و بعد فیلم های لوگان و ددپول آمدند و درهایی را باز کردند. در حال حاضر، ما قصد داریم تا واقعا آن چیزی که می خواهیم را با فیلمنامه انجام بدهیم و برای همین نیز، به نوعی کار نوشتن فیلمنامه را از ابتدا شروع کردیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *