خانه آخرین خبرها حضور جوکر در فیلم های Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) و Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) تایید شد

حضور جوکر در فیلم های Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) و Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) تایید شد

۰

بیاتومگ – جوکر با بازی جرد لتو در ابتدا در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی دیوید آیر ظاهر شد و انتظار می رود که در فیلم های دیگر دنیای گسترده دی سی از جمله فیلم های Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) و Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) نیز حضور داشته باشد. کمپانی برادران وارنر دنیای مشترک کمیک دی سی را با نام دنیای گسترده دی سی از سال ۲۰۱۳ و با فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زاک اسنایدر راه اندازی کرد ولی این دنیای ابر قهرمانی به طور واقعی از سال ۲۰۱۶ و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) آغاز شد.

دنیای گسترده دی سی با فیلم جوخه انتحار و فیلم Wonder Woman (واندر وومن) به کارگردانی پتی جنکینز همچنان به کار خود برای گسترش ادامه داد تا جایی که تمام بازیکنان عمده برای فیلم Justice League (لیگ عدالت) معرفی شدند و همچنین ما شاهد برخی از شخصیت های منفی نیز بودیم.

فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)

فیلم جوخه انتحار به طور خاص کاراکتر های منفی مورد علاقه طرفداران همچون ددشات با بازی ویل اسمیت، هارلی کویین با بازی مارگات رابی، و البته، دلقک شاهزاده جنایت ها، جوکر با بازی جرد لتو را معرفی کرد. هر چند، جوکر در تیم ضد قهرمانی این فیلم جایی نداشت. حال، خبر هایی از راه اندازی نشان جدیدی توسط کمپانی برادران وارنر برای توسعه کاراکتر های کمیک دی سی به گوش رسیده که به دنیای گسترده دی سی مرتبط نیستند. و همچنین تایید شده که جرد لتو نقش خود به عنوان جوکر را در دو فیلم دیگر دنیای گسترده دی سی ایفا خواهد کرد.

در گزارشی در مورد فیلم خاستگاه جوکر، اشاره شد که جرد لتو نقش جوکر را در فیلم جوخه انتحار ۲ و فیلم نسخه فرعی هارلی کویین ایفا خواهد کرد. هنوز تاریخ اکرانی برای این دو فیلم در دنیای گسترده دی سی در نظر گرفته نشده است و هیچ کدام کسی را در منصب کارگردانی ندارند. هر چند، کمپانی برادران وارنر دو جای خالی برای فیلم های کمیک دی سی در سال ۲۰۲۰ نگه داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *