خانه آخرین خبرها شایعه: حضور لکس لوثر از فیلم Justice League (لیگ عدالت) حذف شده است

شایعه: حضور لکس لوثر از فیلم Justice League (لیگ عدالت) حذف شده است

۰

بیاتومگ – ممکن است بزرگترین دشمن سوپرمن خارج از بازی فیلم Justice League (لیگ عدالت) قرار داشته باشد. با توجه به شایعات منتشر شده، صحنه های حضور لکس لوثر با بازی جسی آیزنبرگ از فیلم حذف شده است. آیزنبرگ شروع کار خود به عنوان رییس کمپانی لکس کورپ را از سال گذشته و با فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) آغاز کرد، هر چند، بازخورد های متفاوتی نسبت به آن وجود داشت. در حالی که برخی از افراد بازی او در این نقش را دوست داشتند، برخی دیگر با شرح او از این شخصیت منفی دی سی آزرده شدند. با این حال، او در ایجاد رویارویی بزرگ دی سی یعنی رویارویی بتمن در برابر سوپرمن نقش حیاتی داشت و احتمالا در فیلم لیگ عدالت حتی نقش بزرگتری در ایجاد مشکل خواهد داشت.

همچنین لکس کسی بود که در دنیای گسترده دی سی، دومزدی، هیولایی که سوپرمن را کشت را خلق کرد، و پیغامی به دارکساید، ارتش متشکل از پارادیمون های او و ژنرالش به نام استپن وولف فرستاد. بعد از آن، بتمن برای حفاظت او را به تیمارستان گاتهام فرستاد و به نظر می رسد که لکس لوثر برای فیلم لیگ عدالت باز خواهد گشت.

جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوثر

در طی مصاحبه ای دوستانه یکی از سایت های فیلم با طرفداران، از نویسنده سایت در مورد نقشی که برای لکس لوثر در فیلم لیگ عدالت در نظر گرفته شده سوال شد. کسانی که خواهان دیدن کاراکتر لکس لوثر در قاب جسی آیزنبرگ هستند، باید بیشتر صبر کنند تا این شایعه به اثبات برسد. نویسنده در پاسخ بیان می کند:

“او حضوری در فیلم ندارد. اگر او قبل از تغییرات و فیلمبرداری دوباره حضوری داشته، حال آن حذف شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *