بیاتومگ – مت ریوز کارگردانی فیلم The Batman (بتمن) را بر عهده دارد و در مورد این فیلم اظهاراتی بیان کرده که سوالات در مورد ارتباط این فیلم با دنیای گسترده دی سی را بالا برده است. رویکرد کمپانی دی سی و برادران وارنر نسبت به دنیای مشترک سینمایی سبب شده تا آنها به سرعت تعداد زیادی از ابر قهرمانان و شروران را به دنیای گسترده دی سی معرفی کنند. شروع این کار نیز با فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن) بود که چندین قهرمان در کنار سوپرمن با بازی هنری کویل معرفی شدند. یکی از آنها نیز بتمن جدید با بازی بن افلک بود که برای اولین بار در این فیلم لباس شوالیه تاریکی را به تن کرده بود.

بن افلک در ابتدا قصد داشت تا فیلم مستقل بتمن را خودش کارگردانی کند ولی بعدا او در اوایل امسال از صندلی کارگردانی فیلم کنار رفت و به مت ریوز اجازه داد تا وارد شود و جای او را بگیرد. از زمانی که مت ریوز به این فیلم پیوسته، به طور کاملا واضحی اظهار داشته که قصد دارد تصور خود از فیلم بتمن را بسازد. ظاهرا کمپانی برادران وارنر و دی سی برای اینکه بتوانند مت ریوز را به پای قرارداد فیلم بتمن بیاورند، به او گفته بودند که این فیلم بخشی از دنیای گسترده دی سی نیست.

Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)

این افشا سازی به طور مستقیم از زبان مت ریوز و در طی مصاحبه ای بیان شده است. به هنگامی که از ریوز در مورد تصورش در مورد فیلم سوال شد، او علاوه بر اینکه نظرات قبلی خود مبنی بر ارتباط شخصی با بتمن را بازگو کرد، اشاره کرد که سکان این فیلم به عنوان فیلمی از دنیای گسترده دی سی به او داده نشده است.

او بیان می کند:

“وقتی که آنها با من مذاکره می کردند، به طریقی بیان کردند که فیلم، یک فیلم مستقل است. این فیلم بخشی از دنیای گسترده دی سی نیست.”

با این حال، برداشت های زیادی از صحبت های او می توان داشت، به عنوان مثال، شاید منظور او این بوده که فیلم بخشی از دنیای دی سی است ولی به طور خاص بر روی خود بتمن تمرکز دارد و کاری گروهی در آن صورت نمی گیرد. فیلم بتمن در حال حاضر در دست توسعه است و هنوز تاریخ اکرانی برای آن در نظر گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *