بیاتومگ – آلن تیلور کارگردان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تایید کرده که رابطه ای عاشقانه بین جان اسنو (کیت هرینگتون) و دنریس تارگرین (امیلیا کلارک) در یکی از قسمت های آینده سریال اتفاق خواهد افتاد. علاوه بر اینکه فصل ۷ سریال دارای مقدار بسیار زیادی نبرد و جنگ بود، این فصل در طی شش قسمت گذشته موفق شد تا بسیاری از کاراکتر های مختلف و بعید را به کنار یکدیگر بیاورد. این موضوع نیز در مورد گروهی باشکوه و شگفت انگیزی که در قسمت ۶ فصل ۷ دیدیم صدق می کند که در آن، هاوند (روری مک کان)، جورا مورمونت (ایان گلن)، گندری (جو دمپسی)، جان اسنو و رهبران گروه انجمن برادری بدون پرچم با یکدیگر همکاری کردند تا به مقابله با ارتش مردگان بروند.

مهم تر این نیز اینکه فصل ۷ سریال در نهایت ملاقات جان اسنو و دنریس تارگرین را به ارمغان آورد که طرفداران سریال برای شش فصل منتظر دیدن آن بودند و طرفداران کتاب ها نیز حتی باید بیشتر صبر کنند. گذشته از اولین ملاقات سرد و سیاسی شان، رابطه دنریس و جان به تدریج در طی چند قسمت گذشته سریال گرم تر و دوستانه تر شده است و همین نیز طرفداران و منتقدان را به این فکر انداخته که شاید رابطه ای عاشقانه بین آنها اتفاق بیافتد، حتی زمانی که فصل ۷ سریال رو به پایان است.

قسمت ۵ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

اگر هم شک و تردیدی بین طرفداران در مورد رابطه دنریس و جان وجود داشت، با تایید شدن این رابطه توسط کارگردان آلن تیلور، تمام آن شک ها از بین رفت. این کارگردان در حالی که در مورد صحنه دنریس و جان در پایان قسمت ۶ فصل ۷ سخن می گفت، بیان کرد:

“کاملا آشکار بوده که مسیر این داستان به کجا ختم می شود. خوانندگان کتاب می دانند که برای مدتی است همه چیز به سوی این مقصد در جریان است. حتی شخصیت های حاضر در این داستان می دانند که مسیر به کجا ختم می شود.

تیریون در مورد پاچه خواری دنریس شوخی می کرد. بنابراین، ما می دانستیم که در نقطه ای باید به آن بپردازیم و خوشحالم که من توانستم در این قسمت قدمی رو به جلو برای آنها بردارم.

این واقعیت که جان اسنو حال راضی شد تا در جلوی دنریس به عنوان ملکه بعدی زانو بزند، خود یک گام سیاسی بزرگ بوده است. این واقعیت که آنها در حال عاشق شدن می باشند نیز یک گام بزرگ دیگر است.

این موضوع به لحظات کوچک و اینکه چگونه آنها با یکدیگر ارتباط بر قرار می کنند مربوط می شود.

آنها دست در دست یکدیگر می گذارند. زمانی که دنریس اندوهگین شد و گامی رو به عقب برداشت، لحظه ای بسیار عالی رقم خورد ولی در هر صورت، در این صحنه، مقصد ما کاملا مشخص است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *