خانه آخرین خبرها سریال Room 104 (اتاق ۱۰۴) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Room 104 (اتاق ۱۰۴) برای فصل ۲ تمدید شد

۰

بیاتومگ – شبکه اچ بی او سریال مجموعه ای Room 104 (اتاق ۱۰۴) را برای فصل دوم تمدید کرد. این سریال که ساخته جی و مارک دوپلاس است، در ۲۸ جولای امسال پخشش آغاز شد و محیط و زمینه آن در یک اتاق از هتل آمریکایی است و شخصیت های مختلفی را در طی قسمت هایش دنبال می کند. کارگردانان این سریال شامل آنا بودن و رایان فلک، پاتریک برایس، مارتا کانینگهام، داگ امت، مگان گریفیتس، دینا هنسون، چاد هارتیگان، روس پارتیژ، سارا آدینا اسمیت و سو یانگ کیم می باشد و نویسنده های آن نیز زان آراندا و روس پارتیژ، آنا بودن و رایان فلک، دینا هنسون، مارک دوپلاس، کارسون مل و روس پارتیژ هستند.

این سریال که علاوه بر شباهت هایی به سریال های American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) و American Crime Story (داستان جنایی آمریکایی) و True Detective (کاراگاه حقیقی) دارای تفاوت هایی نیز است، کاراکتر های متفاوت، دوره ها و ژانر هایی همچون کمدی، ترسناک و جنایی را با فرمت متفاوتی در هر قسمت دنبال می کند. قسمت های که تاکنون پخش شده اند، توانسته اند بازخورد مثبتی از طرفداران و منتقدان کسب کند.

سریال Room 104 (اتاق ۱۰۴)

بنا بر گزارش ها و به گفته معاون اجرایی شبکه اچ بی او آدام گراویت، سریال اتاق ۱۰۴ برای فصل دوم تمدید شده است. او در این مورد بیان می کند:

“جی و مارک دوپلاس داستان سرایان با استعدادی هستند که به طرز درخشانی سریال های مجموعه ای را برای عصر مدرن از نو آفریدند. فرمت سریال اتاق ۱۰۴ فرصت ها و امکانات بی پایانی را برای استعداد های جوان فراهم می آورد تا تجربه بدست بیاورند و من مشتاقانه به دنبال این هستم که ببینم سریال ما را به کجا خواهد برد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *