بیاتومگ – شبکه اسپایک اولین تریلر از فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا) را منتشر کرده که در آن تاریخ پخش آن نیز مشخص می شود. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال بر اساس مجموعه کتاب های فانتزی جوانان است که برای اولین بار در شبکه ام تی وی در اوایل سال ۲۰۱۶ و در قالب ۱۰ قسمت پخش شد که عمدتا نیز مورد پسند منتقدان بود.

این اقتباس از کتاب ها توسط آلفرد گاف و مایلز میلار انجام گرفته است و توانست رتبه خوبی در بین سریال های فانتزی و درام بدست بیاورد. به همین سبب نیز به ساخت فصل دوم سریال چراغ سبز نشان داده شد ولی اعلام شد که این سریال از شبکه ام تی وی به شبکه اسپایک منتقل خواهد شد. لازم به ذکر است که این دو شبکه متعلق به یک کمپانی مادر یکسان هستند.

فصل ۱ سریال رویدادنامه شانارا پسری نیمه الف، نیمه انسان به نام ویل (آستن باتلر) را دنبال می کند که سفری را آغاز می کند تا به همراه شاهزاده الفی امبرل (پاپی دریتون) و انسانی به نام ارتریا (ایوانا باکوئرا) سرزمینش به نام فورلندز را از نیرویی شیطانی نجات دهد. در میانه راه، آنها از کاهنی به نام النون (مانو بنت) و عموی امبرل اندر (آرون جاکوبنکو) کمک دریافت می کنند. حال، تریلر فصل دوم سریال گروهی از کاراکترهای جدید را معرفی می کند و تاریخ پخش را نیز نمایان می سازد.

پخش فصل دوم سریال رویدادنامه شانارا از روز پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۷) شروع خواهد شد. فصل دوم در قالب ۱۰ قسمت خواهد بود و کاراکتر های جدیدی شامل لیریا (ونسا مورگان)، مارت (مالیز جو)، گارت (جنتری وایت)، کویین تملین (کارولاین چیکزی) و ژنرال ریگا (دزموند چیا) را معرفی خواهد کرد. برخی از این کاراکتر های در تریلر نمایان شده بودند و برخی نیز در تصاویر زیر قابل مشاهده هستند.

تریلر فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تصاویر فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)
فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)
فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)
فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *