خانه آخرین خبرها جیمز گان نسخه جدیدی از سریال Starsky & Hutch (استارسکی و هاچ) را می سازد

جیمز گان نسخه جدیدی از سریال Starsky & Hutch (استارسکی و هاچ) را می سازد

۰

بیاتومگ – خودتان را برای یک بازسازی از سریال کلاسیک دیگری آماده کنید. هر چند، این بازسازی، مسلما یکی از جذاب ترین سریال های دوستانه از دهه ۷۰ میلادی است و بازسازی آن به دست جیمز گان در حال توسعه است. بنا بر گزارش ها، مرد پشت فیلم های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) در حال آماده کردن و احتمالا کارگردانی نسخه تازه ای از سریال Starsky & Hutch (استارسکی و هاچ) است.

سریال اصلی استارسکی و هاچ با بازی دیوید سول و پاول مایکل گلاسر در نقش کاراگاه کن هاچینسون ملقب به هاچ و دیوید استارستکی بود و همزمان با دهه ۷۰ میلادی و ازیاد سریال های پلیسی پخش می شد. سریال اصلی توسط ویلیام بلین خلق شد. این سریال برای چهار فصل و با ۹۴ قسمت پخش شد که از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۹ ادامه داشت. این سریال در خارج از آمریکا نیز به نمایش در آمد و به خوبی شناخته و محبوب شد. اگر چه از این سریال در سال ۲۰۰۴ برای یک فیلم کمدی/هیجان انگیز اقتباس صورت گرفت ولی از آن زمان هرگز نسخه ای دیگری از این سریال ساخته نشد.

سریال Starsky & Hutch (استارسکی و هاچ)

گزارش شده است که کمپانی سونی در حال آماده سازی برای ساخت یک نسخه تازه از سریال کلاسیک استارسکی و هاچ است. جیمز گان مسئول این کار است و ظاهرا برای نوشتن متن داستان و احتمالا کارگردانی قسمت آزمایشی به خدمت گرفته شده، هر چند، این موضوع به تعهدات و دسترس بودن وی بستگی دارد. همچنین گفته شده که برادر وی یعنی برایان گان و پسر عمویش مارک گان نیز در کنار وی بر روی متن داستان سریال کار می کنند. ظاهرا، توسعه این پروژه به طور مخفی از سال گذشته شروع شده و تنها الان به طور عمومی خبر آن اعلام شده است.

جیمز گان در مورد اطلاعات غلط در مورد این سریال هشدار داده است. او بیان کرده است:

“اطلاعات نادرست بسیاری از سریال استارسکی و هاچ منتشر شده است، پس ملاحظه کنید که چه چیزی را می خوانید. خبر های بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *