بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر فصل ۴ سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن) را منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مختلف مشاهده یا دانلود کنید. فصل سوم سریال بوجک هورسمن با یک تصویر بسیار قدرتمند و قوی به پایان رسید که در آن شاهد یک بوجک محزون بودیم که از همه چیز روی بر می گرداند و در اندیشه خودکشی است، تنها برای اینکه همانطور که گله ای از اسب ها از میان صفحه عبور می کنند، بایستاد و خیره شود. تنها تعداد انگشت شماری سریال انیمیشنی هستند که می توانند همانند این صحنه، پایانی قوی و بسیار احساسی را نشان دهند.

صحنه پایانی درخشان به طور کامل با شگرفی قبل از آن نیز همگام بود. پس از پایان یافتن فصل سوم سریال بوجک هورسمن، نتفلیکس پس از مدتی کوتاه، سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد که سبب خوشحالی بسیاری از طرفداران شد.

حال باید دید که ستاره سابق دلسرد سریال در طی فصل ۴ سریال چه کار خواهد کرد. در تریلر چیز زیادی از خود بوجک نمی بینیم و حضور او در این تریلر در کمترین مقدار ممکن حفظ شده است. طرفدارانی که می خواهند صحبت های بوجک هورسمن را با صدای ویل آرنت بشنوند و او را ببینند باید تا ماه بعد و پخش سریال منتظر باشند. فصل ۴ سریال بوجک هورسمن در روز جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ (۸ سپتامبر ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

تریلر فصل ۴ سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *