خانه آخرین خبرها تولید فیلم Shazam (شازم) به زودی شروع می شود

تولید فیلم Shazam (شازم) به زودی شروع می شود

۰

بیاتومگ – کارگردان دیوید اف سندبرگ اشاره کرده است که شروع تولید فیلم Shazam (شازم) محصول کمپانی برادران وارنر و دی سی عملا شرف وقوع است. علیرغم اینکه برای چندین سال است فیلم شازم کمترین توجه را داشته و از سال ۲۰۱۴ نیز که ساخت آن رسما اعلام شد، هیچ پیشرفت مشهودی در آن دیده نشده، ولی این فیلم به سرعت به یکی از مورد بحث ترین عنوان هایی تبدیل شد که قرار است در چند سال آینده به اکران در بیایند. فیلم شازم نه تنها فیلمی است که فیلمبرداری آن به زودی و احتمالا ماه های اولیه سال ۲۰۱۸ آغاز می شود بلکه فیلمی از دنیای دی سی است که بعد از فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان در سال ۲۰۱۸ اکران می شود.

سرعت گرفتن تولید فیلم شازم نیز به لطف کمپانی دی سی و برادران وارنر می باشد زیرا آنها سرانجام در کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۷ کارگردان انتخابی خود برای این فیلم را اعلام کردند و تایید شد که دیوید اف سندبرگ سکان دار این عنوان از دنیای دی سی است.

کارگردان دیوید اف سندبرگ – فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق)

در حالی که سندبرگ در چند هفته گذشته مشغول تبلیغ کردن برای فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق) بوده است، صحبت ها در مورد فیلم زمانی افزایش یافت که طرفداران مشتاق خواهان این بودند که بدانند او و استودیو چگونه قرار است این کاراکتر خاص در دنیای کمیک را به سینما بیاورند.

سندبرگ در طی مصاحبه ای تایید کرد که با پایان رسیدن تبلیغ برای فیلم آنابل، او مستقیم به سراغ تولید فیلم شازم خواهد رفت. او می گوید:

“در حال حاضر چیز های زیادی در مورد فیلم شازم در جریان است. منظورم این است که زندگی من خیلی عجیب شده است زیرا من اول تولید فیلم Lights Out (چراغ ها خاموش) را انجام دادم و سپس به سراغ فیلم آنابل رفتم و حال نیز قرار است مستقیم به سراغ فیلم شازم بروم، پس ظاهرا من بر روی یک چرخه قرار دارم، پس باید این چرخه را ادامه بدهم تا اینکه در نهایت آنها من را از هالیوود بیرون بندازند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *