بیاتومگجاش برولین که در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) نقش تانوس، فرد شروری که هرج و مرج و خرابی به همراه می آورد، را بازی می کند، در مورد صحنه های حضورش در فیلم سخن گفته است. در چند ماه اخیر، تقریبا هر بازیگری که در فیلم های دنیای سینمایی مارول حضور داشته، در سر صحنه فیلمبرداری جهانی فیلم انتقام جویان ۳ حاضر شده است. انتشار اولین تریلر رسمی از فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت چندان دور نیست و انتظار می رود پس از اکران فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) در پاییز امسال، اولین تریلر نیز منتشر شود. از آنجا که فیلم انتقام جویان ۳ تمامی ابر قهرمانان دنیای سینمایی مارول را در کنار یکدیگر متحد می کند، کاملا طبیعی است که دشمن و حریف آنها، یکی از قدرتمند ترین شرور ها در کل دنیای سینمایی مارول باشد.

در فیلم انتقام جویان شاهد حضور جاش برولین در نقش تایتان دیوانه تانوس هستیم. این اولین باری نیست که ما تانوس را می بینیم و او قبلا در فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) و همچنین صحنه های پس از تیتراژ دو فیلم اول انتقام جویان حضوری کوتاه داشته است. در کنار تانوس نیز، فرزندانش ملقب به بلک اوردر حضور دارند تا کل جهان را به تصرف خود در بیاورند و برای ادامه اشغال خود به زمین می آیند. حال که فیلمبرداری فیلم انتقام جویان ۳ به پایان رسیده است، برولین و برخی از دیگر بازیگران مشغول فیلمبرداری فیلم انتقام جویان ۴ شده اند.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

در مصاحبه ای با جاش برولین از او در مورد نقشش در فیلم انتقام جویان ۳ و حسش در مورد بازی این نقش سوال شد. او می گوید:

“من بازی در فیلم های انتقام جویان را دوست دارم، شاید این فیلم سرگرم کننده ترین فیلمی است که بازی کرده ام. من فقط تکه بسیار کمی از آن را دیده ام و آن فوق العاده بود. تکنولوژی پیشرفته ای که آنها دارند و آن چیزی که من دیده ام بسیار تاثیر گذار و دیوانه کننده بود. وقتی که من تانوس را بر روی صفحه دیدم، آن من بودم ولی شبیه به من هم نبود. واقعا عجیب است.”

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۴ می ۲۰۱۸) به اکران در می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *