بیاتومگ – با باکس آفیس ۲ شهریور همراه با ما باشید. این هفته نیز باکس آفیس چندان رونقی به خود ندید تا برای یک هفته دیگر نیز فیلم ها فروش کم را تجربه کنند. این هفته فیلم تازه اکران شده The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) توانست با اختلاف ۸ میلیون دلاری نسبت به فیلم رده دوم، صدر جدول را از آن خود کرد. این فیلم در اولین هفته از اکرانش مبلغ ۲۹ میلیون دلار را در داخل آمریکا فروش داشته است. بودجه پایین ۳۰ میلیون دلاری و نقد های مثبت نسبت به فیلم مطمئنا موفقیت آن را تضمین خواهد کرد. این فیلم اکشن/کمدی با بازی رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون تنها در داخل آمریکا اکران شده و هنوز اکرانی جهانی آن شروع نشده است. پس فروش جهانی فیلم نیز تا به اینجا همان ۲۹ میلیون دلار است.

جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته در اختیار فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق) یعنی صدرنشین هفته گذشته است. فروش این فیلم که نسبت به هفته گذشته ۵۴ درصد افت داشته است، مبلغ ۲۱ میلیون دلار است. بودجه ۱۵ میلیون دلاری در مقایسه با فروش ۷۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا تا به اینجا رقم ناچیزی است. علاوه بر فروش ۷۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا، این فیلم در خارج آمریکا نیز خوب عمل کرده و مبلغ ۹۸ میلیون دلار را بدست آورده است. با این احتساب، فروش جهانی فیلم از مرز ۱۶۹ میلیون دلار گذشته است که مطمئنا در ادامه شاهد افزایش آن خواهیم بود.

رده سوم متعلق به تازه اکران شده ای به نام فیلم Logan Lucky (لوگان خوش شانس) است. این فیلم اکشن/کمدی با بازی چنینگ تیتوم و دنیل کریگ در هفته ابتدایی اکران خود به مبلغ فروش ۱۰ میلیون دلاری دست یافته اند. این رقم برای شروع اکران این فیلم بسیار نا امید کننده است. هر چند، بودجه ۲۹ میلیون دلاری آن می تواند کور سوی امیدی برای موفقیتش باشد. فروش خارج از آمریکای فیلم لوگان خوش شانس نیز مبلغ کمتر از ۱ میلیون دلار بوده است که فروش جهانی آن را به مبلغ ۱۱ میلیون دلار می رساند.

فیلم Wind River (رودخانه ویند) در سومین هفته اکران خود با افزایش فروش ۳۸۷ درصدی از رده ۱۹ به رده ۱۰ دست یافت. این فیلم در این هفته ۴ میلیون دلار فروش داشته است. فروش کل این فیلم که تنها محدود به داخل آمریکا است مبلغ ۵ میلیون دلار است.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱The Hitman's Bodyguard۲۹۲۹۳۰۱
۲Annabelle: Creation۲۱۷۰۱۵۲
۳Logan Lucky۱۰۱۰۲۹۱
۴Dunkirk۹۱۶۸۱۰۰۵
۵The Nut Job 2: Nutty by Nature۷۲۰۴۰۲
۶The Emoji Movie۶۷۴۵۰۴
۷Spider-Man: Homecoming۵۳۱۶۱۷۵۷
۸Girls Trip۶۱۰۵۱۹۵
۹The Dark Tower۵۴۳۶۰۳
۱۰Wind River۴۵۱۱۳
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *