بیاتومگ – کیت هرینگتون و امیلیا کلارک نظرات خود در مورد افشای نام واقعی جان اسنو در قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را به اشتراک گذاشته اند و همچنین در مورد اثر این خبر بر روی رابطه این دو کاراکتر در فصل ۸ سریال گمانه زنی کردند. از سال گذشته و با قسمت پایانی فصل ۶ سریال بازی تاج و تخت، خوانندگان کتاب ها و بیننده های سریال به شدت منتظر بودند تا سازنده ها دیوید بنیوف و دی بی وایس حداقل تکه های لازم برای حل معمای پدر و مادر جان اسنو را آشکار یا تایید کنند. خوشبختانه در میان چیز های هیجان انگیز فصل ۷ سریال، قسمت پایانی نه تنها ثابت کرد که ریگار تارگرین پدر خونی جان اسنو می باشد، بلکه به بیننده ها ازدواج مخفی ریگار تارگرین و لیانا استارک را نشان داد و حتی نامی که مادرش برای او انتخاب کرده را نیز بیان کرد.

همانطور که اکثر طرفداران موافق هستند، این آشکار سازی به اندازه ای بود که این قسمت را به قستمی مورد توجه و برجسته در کل سریال تبدیل کند. اما علاوه بر این ها، آشکار سازی یا تایید هویت واقعی جان اسنو، هم زمان با عشق بازی جان اسنو/ایگون تارگرین و دنریس تارگرین بود. با این حال، همانطور که برخی از طرفداران به آن اشاره کردند، ممکن است شادی آنها دوامی نداشته باشد، به خصوص زمانی که همه از حق شرعی جان اسنو برای جلوس بر تخت آهنین آگاه شوند.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در مصاحبه ای، کیت هرینگتون و امیلیا کلارک در مورد واکنش جان و دنی در فصل ۸، زمانی که علاوه بر فهمیدن نام واقعی جان، از رابطه خانوادگی خود نیز آگاه شوند، سخن گفته اند.

امیلیا کلارک بیان می کند:

“من فکر می کنم که این همان چیزی بود که قرار بود رخ بدهد. من برای تاج و تخت بسیار تلاش کرده ام و آن را با کسی سهیم نمی شوم. تخت آهنین تنها برای یک اژدها جا دارد و آن من هستم. تمام!”

کیت هرینگتون نیز اذعان می کند:

“من به امیلیا گفتم که صحنه ای که آنها از ماجرا با خبر بشوند بسیار دیدنی و جالب خواهد بود… من نمی توانم پیش بینی کنم که این چه تاثیری بر رابطه شان می گذارد. آنها می توانند به سوی غروب خورشید قدم بزنند یا می توانند یکدیگر را بکشند.”

۳ دیدگاه ها

 1. hamed

  ۶ آبان, ۱۳۹۶ در ۰۲:۱۳

  جان سابقه کشتن کسی رو که قبلا ترتیبش رو داده داره ولی این یکی فرق میکنه 😀

  پاسخ دادن

 2. حامد

  ۲۳ مهر, ۱۳۹۶ در ۲۱:۲۸

  چرت گفته کیت (جان).هرجا صحبت از فرمانروایی میشد جان اصلا تمایلی نشون نمیداد و به زور اون رو حاکم نایت واچ کردن.بعد چنین شخصیتی چجور ممکنه واسه تصاحب تخت آهنین بزنه دنریس رو بکشه؟؟!!!

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *