بیاتومگ – مدیران اجرایی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) دیوید بنیوف و دی بی وایس در مورد اینکه چگونه ممکن است افشاسازی اخیر در مورد جان اسنو (کیت هرینگتون) سبب پیچیده شدن رابطه عاشقانه تازه اش با دنریس تارگرین (امیلیا کلارک) شود، سخن گفته اند. پس از آنکه خواننده های کتاب ها برای بیش از دو دهه صبر کردن و درباره آن بحث کردند، سرانجام سریال دو کاراکتر را در فصل هفتم به کنار یکدیگر آورد. با وجود سردی اولیه نسبت به یکدیگر، جان و دنریس اکثر فصل ۷ را صرف گرم کردن رابطه خود کردند و به سرعت یک رابطه عاشقانه را شکل دادند.

همه این ها در قسمت پایانی فصل ۷ سریال به اوج خود رسید که در آن، دنریس و جان پس از ملاقاتی برای آتش بس با سرسی (لینا هیدی) و نیرو های لنیستر، در یک قایق به سوی وینترفل، رابطه عاشقانه خود را در تخت خواب به نتیجه رساندند. ولی همانطور که سریال وضعیت و هویت جان و همچنین حق شرعی اش برای تخت آهنین را تایید کرد، به سرعت بیننده ها و تحلیل گران اشاره کردند که ممکن است پس از روشن شدن حقیقت برای همه، تنش و کشمکش قدرت بین این دو کاراکتر شدت گیرد.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در طی گفت و گویی، مدیران اجرایی سریال از این گفتند که چگونه رابطه خونی پنهان آنها ممکن است عواقب غیر منتظره ای را برای رابطه شان به ارمغان بیاورد، هر چند، احتمال دارد که این موضوع سبب جدایی کامل آنها نشود.

آنها بیان می کنند:

“این موضوع همه چیز را در سطح سیاسی و همچنین در سطح شخصی پیچیده می کند. این موضوع می تواند همه چیزی که می توانست بین دنریس و جان تمیز و کامل باشد را گل آلود کند.”

هشتمین و آخرین فصل از سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

۲ دیدگاه ها

 1. 123

  ۸ آبان, ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۴

  به نظرم تنها راه اینه که معلوم بشه ریگار پسر شاه دیوانه نبوده
  چون فیلم به موضوعه اخلاقی حلال زاده بودن اصرار داره بعید میدونم بخواد انقد به هیکل دو قهرمان فیلم گند بزنه

  پاسخ دادن

  • eliiii

   ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۶

   به حلال زاده بودن اصرار داره ولی ب رابطه با نزدیکان ک اصرار نداره ، تازه تارگرین ها سال ها با خواهر و برادراشون ازدواج میکردن ک خونشون اصیل بمونه طوری ک اول کتاب اول دنی فکر میکرد باید همسر ویسریس برادرش بشه ، پس اینکه اونا پیوند خونی دارن فقط ازدواجشونو موجه تر میکنه

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *