بیاتومگ – فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به پایان رسید ولی شروع پخش فصل ۸ سریال چه زمانی است؟ تمام شش فصل گذشته سریال هر کدام دارای ۱۰ قسمت بودند، با این حال، فصل ۷ کوتاه تر بود و تنها ۷ قسمت داشت. علاوه بر این، اعلام شده که فصل ۸ سریال، با ۶ قسمت کوتاه ترین فصل سریال خواهد بود.

اگر چه فصل ۷ تنها هفت قسمت داشت، توانست به عنوان فصل یکی مانده به آخر قوی ظاهر شود. جان اسنو از این به بعد به نام ایگون تارگرین شناخته می شود، او و دنریس تارگرین عاشق یکدیگر شده اند، دیوار کار خود را به خوبی انجام نداد و شاه شب به همراه ارتشی از مردگان حالا مهاجمان رسمی وستروس هستند.

نیازی به گفتن نیست که فصل ۷ توانست به خوبی مقدمه چینی ای برای فصل پایانی سریال انجام بدهد. فصل ۸ سریال در راه است. با این حال، همانند وایت واکر ها، فصل آخر نیز مدتی طول می کشد تا فرا برسد.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

اگر چه چیز زیادی در مورد پایان سریال مشخص نیست زیرا سریال برای مدتی است که از چارچوب کتاب ها خارج شده ولی برخی از بازیگران سریال ادعا کردند که فیلمبرداری فصل ۸ سریال در اکتبر (مهر) آغاز می شود. با توجه به آب و هوای سرد در سریال، مسلما مدیران اجرایی دیوید بنیوف و دی بی وایس قرار است فیلمبرداری فصل ۸ را در میان آب و هوا سرد انجام بدهند. در سال ۲۰۱۶ و برای فیلمبرداری فصل ۷، از آنجا که آب و هوای ماه آگوست (شهریور) با شرایط آنها مطابقت نداشت، پس آنها مجبور شدند تا فیلمبرداری را به ماه فوریه سال ۲۰۱۷ منتقل کنند. در نهایت نیز این موضوع سبب شد تا پخش سریال برای چندین ماه به تاخیر بیفتد و به جای اول بهار، در تابستان پخش شود.

تولید فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت حداقل باید شش ماه به درازا بکشد، به خصوص اینکه دیوید بنیوف و دی بی وایس برای پسا تولید قسمت ها، ایده های بلند پروازانه ای دارند. اگر چه فصل ۸ سریال تنها دارای شش قسمت است، انتظار می رود که برخی از قسمت های آن دارای زمانی نزدیک به ۱۲۰ دقیقه باشند. قسمت نهایی فصل ۷ سریال دارای زمان نزدیک به ۸۲ دقیقه بود و با توجه به حجم زیاد داستان هایی که باید در فصل هشتم پرداخته شود، به نظر قسمت های ۲ ساعتی چندان دور از ذهن نیست.

دیوید بنیوف و دی بی وایس – سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در حالی ممکن است برخی از افراد در مورد فصل های کوتاه شده سریال بازی تاج و تخت شکایت و گله کنند، ولی از آنجا که سریال سرعت گرفته است و هر قسمت سریال دارای زمانی همانند یک فیلم سینمایی است، نمی توان در این مورد زیاد گله مند بود.

اگر چه تاریخی رسمی برای فصل هشتم سریال اعلام نشده است ولی انتظار می رود که پخش آن از پایان سال ۲۰۱۸ آغاز شود. اگر همه چیز برای سریال خوب پیش برود و آنها فیلمبرداری را در ماه مارس یا آوریل ۲۰۱۸ به پایان برسانند، و شش ماه نیز صرف پسا تولید فصل ۸ سریال شود، پس احتمالا پخش سریال باید از زمانی در ماه سپتامبر یا اکتبر ۲۰۱۸ (شهریور-مهر ۱۳۹۷) شروع شود. با توجه به مقدار زیاد صحنه های نبرد و صحنه هایی که باید با کامپیوتر در فصل آخر سریال تصویرگری شوند، انتظار می رود که تولید و پسا تولید این فصل بیش از مقدار مورد انتظار طول بکشد و سبب شود تا پخش سریال از زمانی در اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

از آنجا که با شروع تولید فصل ۸، خبرهایی در مورد داستان و دیگر جزییات خواهیم شنید، امیدواریم که در همین زمان نیز خبر هایی از نسخه های فرعی آن بشنویم. در حالی که سفر جان اسنو ممکن است به پایان برسد ولی ظاهرا داستان های وستروس تازه آغاز شده است.

۳ دیدگاه ها

 1. Zahra

  ۱۳ اسفند, ۱۳۹۶ در ۰۵:۴۸

  خیییلی فیلمش قشنگه فقط من تا ساله دیگه چجوری صبر کنم آخه ??????

  پاسخ دادن

  • mhmd

   ۲۵ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۳:۱۵

   اره تقریبا اردیبهشت ۹۸ اولین اپیزود پخش میشه

   پاسخ دادن

  • mhmd

   ۲۵ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۳:۱۵

   اره تقریبا اردیبهشت ۹۸ اولین اپیزود پخش میشه.

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *