بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم Mark Felt (مارک فلت) یا با نام کامل Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (مارک فلت: مردی که کاخ سفید را پایین کشید) منتشر شده است که در آن لیام نیسون نقش یک افشاگر را ایفا می کند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

واترگیت، رسوایی ای که رییس جمهور ریچارد نیکسون را در سال ۱۹۷۴ به پایین کشاند در طول سالیان دراز به خوبی در فیلم ها، مستند شده است. فیلم صریح و قاطع در مورد رسوایی واترگیت، فیلم All the President’s Men (همه مردان رییس جمهور) محصول سال ۱۹۷۶ است که در آن، رابرت ردفورد و داستین هافمن نقش خبرنگاران روزنامه واشگنتن پست به نام های باب وودوارد و کارل برن استاین را بازی می کنند که آنها داستان رسوایی را فاش کردند. فیلم Nixon 1995 به کارگردانی الیور استون نیز بر روی این رسوایی دست گذاشت. فیلم کمدی Dick نیز در سال ۱۹۹۹ به جنبه های کمدی این ماجرا پرداخت.

یکی از جنبه های برجسته فیلم همه مردان رییس جمهور، بازیگر هال هولبورک بود که نقش “جاسوس ناشناس” را به تصویر می کشید، کسی که منبع مرموز رسوایی واترگیت بود و در حالی که با خبرنگار وودوارد در گاراژ پارکینگ ملاقات می کرد، اغلب در سایه قرار داشت و سیگار می کشید. هویت واقعی این جاسوس ناشناس برای دهه ها مخفی ماند تا اینکه معاون مدیر اف بی آی مارک فلت در سال ۲۰۰۵ ادعا کرد که او منبع خبرنگار وودوارد بوده است. حال، مارک فلت قرار است که فیلم مرتبط با رسوایی واترگیت مخصوص خود را داشته باشد.

لیام نیسون در نقش مارک فلت ظاهر می شود، در کنار وی نیز دایان لین نقش همسر مارک فلت، مایکل سی هال در نقش جان دین و جولیان موریس در نقش وودوارد حضور دارند. فیلم مارک فلت قرار است که در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۶ (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷) به روی پرده نقره ای برود.

تریلر فیلم Mark Felt (مارک فلت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *