خانه آخرین خبرها پیش تولید فیلم Shazam (شزم) رسما آغاز شد

پیش تولید فیلم Shazam (شزم) رسما آغاز شد

۰

بیاتومگ – کار بر روی فیلم بعدی دنیای گسترده دی سی به طور رسمی در کمپانی برادران وارنر آغاز شده است. این خبر را کارگردان فیلم Shazam (شزم) یعنی دیوید اف سندبرگ داده است و اعلام کرده که پیش تولید این فیلم ابر قهرمانی به صورت رسمی شروع شده است.

برای چندین سال است که ما خبر هایی از فیلم احتمالی شزم می شنویم، که چندین شروع اشتباه و دوره طولانی مدتی داشت که سبب شد تا این پروژه تحت الشعاع خبر های مرتبط با دیگر پروژه های دنیای گسترده دی سی قرار گیرد. برای سال های زیادی نیز اعلام شده بود که دواین جانسون ملقب به راک قرار است که نقش دشمن شزم یعنی بلک آدام را بازی کند ولی در عوض اعلام شد که بلک آدام فیلم مستقل خود در دنیای گسترده دی سی را خواهد داشت. سپس در جولای امسال، کارگردان دیوید سندبرگ (Lights Out و Annabelle: Creation) برای کارگردانی فیلم شزم قراردادی امضا کرد که سبب شد تا این پروژه رو به جلو حرکت کند و تاریخ اکران ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ (۵ آوریل ۲۰۱۹) را بدست بیاورد.

از آنجا که انتظار می رود تولید اصلی فیلم شزم در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ آغاز شود، پس اف سندبرگ ۴ الی ۷ ماه قبل از اینکه فیلمبرداری اصلی شروع شود، برای پیدا کردن بازیگران، عوامل پشت صحنه و مکان های فیلمبرداری نهایی و همچنین کامل کردن دیگر وظایف متفرقه وقت دارد. نیازی به گفتن نیست که این کارگردان کار های زیادی برای انجام دادن دارد و وی نیز به طور رسمی پیش تولید فیلم را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *